Gwiazdy

Nie żyje aktor z serialu "Przyjaciele". "Jesteśmy zdruzgotani jego śmiercią"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram, Twitter
Aktorzy serialu "Przyjaciele"

Nie żyje Mike Hagerty, gwiazdor znany z serialu "Przyjaciele". Zmarł w wieku 67 lat. O jego śmierci poinformowała Bridget Everett, z którą aktor pracował na planie "Somebody, Somewhere".

Mike Hagerty z "Przyjaciół" nie żyje

Informacja o śmierci aktora pojawiła się w mediach społecznościowych 6 maja. Aktor zmarł w wieku 67 lat w Los Angeles. - Rodzina Michaela G. Hagerty z ogromnym żalem zawiadamia o jego śmierci - przekazała Bridget Everett, z którą gwiazdor grał w produkcji HBO "Somebody, Somewhere". Przyczyny jego odejścia nie są znane.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

- Uwielbiana postać, miłość do Chicago i rodziny były kamieniami węgielnymi jego życia. Mike, oddany mąż, pozostawił żonę Mary Kathryn, siostrę Mary Ann Hagerty, jej żonę Kathleen O’Rourke i córkę Meg. Będzie nam go bardzo brakowało - czytamy we wpisie Everett.

Mike Hagerty - kreacje aktorskie

W kultowym serialu "Przyjaciele" Mike Hagerty wcielał się w dość charakterystyczną postać - pana Treegera, czyli dozorcę budynku, w którym mieszkali główni bohaterowie produkcji. Aktor znany jest również z innych komediowych kreacji aktorskich. Zagrał w "Lucky Louie" czy w "The George Carlin Show".

W swojej filmografii mógł pochwalić się także rolami w "Milionach Brewstera", "Poślubiłem morderczynię" czy "Austin Powers: Szpieg, który nie umiera nigdy". Z Bridget Everett zagrał w produkcji HBO "Somebody, Somewhere". To była ostatnia zawodowa przygoda Michaela Hagerty.

- Pokochałam Mike'a od razu, gdy go poznałam. Był kimś wyjątkowym. Ciepły, zabawny, przyjacielski. Jesteśmy zdruzgotani jego śmiercią. Mike był uwielbiany przez całą ekipę serialu "Somebody, Somewhere". Nasze myśli są z jego żoną i rodziną - oznajmiła Everett.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram, Twitter

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości