Gwiazdy

Jennifer Aniston i David Schwimmer są parą? "Oboje byliśmy sobą mocno zauroczeni"

Gwiazdy

W zagranicznych mediach pojawiły się informacje o romansie Jennifer Aniston i Davida Schwimmera. Jakiś czas temu ekipa "Przyjaciół" miała okazję znów spotkać się na planie specjalnego odcinka "Friends: The Reunion" i powspominać stare czasy. Wtedy okazało się, że Jen i David czuli do siebie coś więcej niż przyjaźń. Czy uczucie z dawnych lat odżyło?

Jennifer Aniston i David Schwimmer na planie "Przyjaciół"

Jennifer Aniston i David Schwimmer w serialu "Przyjaciele" tworzyli burzliwy związek. Podczas specjalnego odcinka "Friends: The Reunion", aktorzy wcielający się w rolę Rachel i Rossa przyznali, że chemia, jaką dostrzec mogli widzowie na ekranie, była w stu procentach prawdziwa. Oboje czuli do siebie pociąg, jednak w tamtym okresie każde z nich miało innego partnera.

- Byłem wówczas zakochany w Jen – wyznał wprost serialowy Ross. - To zdecydowanie było odwzajemnione – odparła odtwórczyni roli Rachel. - Oboje byliśmy sobą mocno zauroczeni, ale ciągle się mijaliśmy. Zawsze któreś z nas było akurat w związku. Nigdy nie przekroczyliśmy tej granicy – dodał aktor.

Wszystko wskazuje na to, że uczucie, które zrodziło się na planie serialu, odżyło po latach. W mediach od jakiegoś czasu trwają spekulacje na temat tajemniczych spotkań Aniston i Schwimmera.

Jennifer Aniston i David Schwimmer zaczęli się spotykać?

Od jakiegoś czasu w mediach wciąż dyskutują o prywatnej relacji aktorów. Osoba z bliskiego otoczenia ujawniła brytyjskiemu magazynowi "Closer", że uczucie, które zrodziło się przed laty, wciąż się tli. Prawdopodobnie zaraz po zakończeniu nagrań do specjalnego odcinka serialu "Przyjaciele" Jennifer i David zaczęli pisać do siebie SMS-y. Co więcej, miesiąc temu aktor poleciał do Los Angeles, by zobaczyć się z Jen.

Spędzili ze sobą sporo czasu. Jadali wspólne kolacje, dużo rozmawiali. Pojechali też razem do jednej z ulubionych winnic Jen w Santa Barbara

– wyjawił znajomy pary.

Mimo doniesień, rzecznicy aktorów zaprzeczyli relacji. Oni sami nie komentują sprawy, a fani chętnie widzieliby serialowych Rachel i Rossa razem.

Zobacz także:

Agnieszka Kaczorowska karmi piersią i pije kawę. Fanki są oburzone, a my wyjaśniamy, czy to błąd

Martyna Wojciechowska staje w obronie TVN. "Każdy z nas ma prawo czerpać wiedzę z różnych źródeł"

Maja Hyży i Agnieszka Mrozińska są przyjaciółkami. Ich relacja sprawdziła się nawet w trudnych chwilach

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości