Gwiazdy

Michał Szpak szczerze o tym, kogo kocha. "Jestem reprezentantem wszystkich wolnych ludzi"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Michał Szpak

Michał Szpak opublikował w mediach społecznościowych post, w którym zdobył się na wyznanie dotyczące swojej tożsamości. Artysta podkreślił, że "zakochuje się w człowieku, a nie w ciele" i w miłości kieruje się sercem drugiego człowieka.

Szczere wyznanie Michała Szpaka

Michał Szpak jest jedną z najbardziej ekscentrycznych i barwnych postaci polskiego show-biznesu. Swoją karierę rozpoczął w 2011 roku, biorąc udział w programie rozrywkowym "X Factor". Polacy pokochali go za ogromny talent, determinację i ciekawy image. Artysta szybko zdobył serca widzów, a jego kariera nabrała rozpędu.

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Dziś piosenkarz może pochwalić się ugruntowaną pozycją w branży muzycznej i wiernym gronem fanów. Michał aktywnie prowadzi swoje kanały w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoją codziennością z obserwatorami. W najnowszym poście na Instagramie artysta zdecydował się na szczerze wyznanie.

Michał Szpak o swojej tożsamości

Michał postanowił opowiedzieć o swojej tożsamości. - TAK. JESTEM QUEER. Zakochuję się w człowieku, nie w ciele. Kocham ludzkie serca i dusze - czytamy w poście. Słowem "queer" określa się m.in. osoby, które nie definiują swojej tożsamości i orientacji słowami takimi jak np. gej czy lesbijka, ponieważ nie chcą dzielić ludzi w ten sposób. Określenie może być także używane, jako synonim "dziwaka" czy "świra", do czego artysta odniósł się w swoim wpisie.

- Od zawsze jestem reprezentantem wszystkich wolnych ludzi, którzy mają odwagę do życia w zgodzie ze swoimi uczuciami - dodał. - QUEER to po prostu świetlisty świr. Czuje się świrem i nie wyobrażam sobie być kimkolwiek innym - podsumował. Post zaskoczył fanów, jednak ci postanowili wesprzeć swojego idola.

- Dziękuję ci za tę słowa, Jestem z Ciebie bardzo dumna i jesteś wielki szanuję w tobie Twoją mądrość, Dzięki, że w końcu to powiedziałeś - podsumowali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości