Michał Piróg pokazał brata. "Jak byłem mały to mi wmawiał, że jestem adoptowany..."

Co nowego w świecie gwiazd?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Michał Piróg pochwalił się w sieci zdjęciem ze starszym bratem. Tancerz zażartował z braku podobieństwa, przywołując historię z dzieciństwa. Fani gospodarza "Top Model" zaczęli dopatrywać się podobieństw pomiędzy braćmi.

Rodzeństwo Michała Piróga

Michał Piróg, pochodzący z Kielc tancerz, pokazał zdjęcie swojego brata. Starszy o cztery lata Sebastian na pierwszy rzut oka nie przypomina popularnego tancerza. Okazuje się, że brak fizycznego podobieństwa był zalążkiem złośliwych żartów w dzieciństwie.

- Zdania są podzielone… Podobni czy nie - zagaił na Instagramie Michał Piróg. - Oto mój rodzony brat w co wielokrotnie za nic na świecie ludzie nam nie wierzą… Może to karma, która wraca do Sebastiana za to, że jak byłem mały to mi wmawiał, że jestem adoptowany… - dodał.

Obserwatorzy natychmiast zaczęli się prześcigać w poszukiwaniu podobieństw pomiędzy braćmi. " Nie widać podobieństwa ani z wąsa, ani z brody, nawet nosy inne. Jedynie ta zmarszczka na czole identyczny kształt" , "Brwi was zdradzają", "Czoło marszczycie tak samo" , "Podobni i przystojni" - pisali w komentarzach.

Kim jest brat Michała Piróga

Michał Piróg nieczęsto porusza publicznie tematy związane z jego życiem rodzinnym, dlatego pojawienie się jego brata w mediach społecznościowych wywołało niemałe zamieszanie wśród jego fanów. Sebastian, starszy brat tancerza, jest biznesmenem działającym w rodzinnych Kielcach.

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości