Meghan Markle w pierwszym wywiadzie po śmierci królowej. "Czuję wdzięczność, że mogłam lepiej ją poznać"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
people.com
Meghan Markle

Meghan Markle nieraz opowiadała na łamach prasy o swoim życiu u boku brytyjskiego księcia. W jej najnowszym wywiadzie dla amerykańskiego magazynu "Variety" także nie zabrakło osobistych wątków. Księżna Sussex zdecydowała się odsłonić kulisy swojej relacji z królową Elżbietą II, poruszyła też temat rodzinnej żałoby po śmierci monarchini.

Meghan Markle udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci królowej Elżbiety II

Brytyjska rodzina królewska ma za sobą trudne chwile. Pożegnanie królowej Elżbiety II niosło za sobą wiele emocji i najbliżsi monarchini wciąż próbują uporać się ze stratą. Nie zmienia to jednak faktu, że ich codzienność wypełniona jest licznymi obowiązkami. Na brak zajęć nie narzekają książę William i jego żona, Kate, którym król Karol III nadał nowe tytuły książęce. Do swoich spraw wróciła też Meghan Markle.

Brytyjska rodzina królewska

Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę IIDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Żona księcia Harry'ego trafiła na okładkę specjalnego wydania tygodnika "Variety". Udzieliła też obszernego wywiadu na temat pracy, rodziny i żałoby po śmierci brytyjskiej monarchini. W szczerej rozmowie z amerykańskim magazynem zdradziła, jak jej ukochany radzi sobie z odejściem babci.

Meghan Markle o żałobie po śmierci królowej Elżbiety II

W najnowszym wywiadzie dla "Variety" Meghan Markle opisała swoją relację z królową Elżbietą II. Specjalne wydanie magazynu poświęcono kobiecej sile, dlatego księżna Sussex zdecydowała się wyrazić swoje uznanie dla licznych atutów zmarłej monarchini.

- Czuję głęboką wdzięczność, że mogłam spędzać z nią czas i lepiej ją poznać (...). Jeśli chodzi o przywództwo kobiet, jest ona najbardziej jaskrawym przykładem tego, jak to wygląda - przyznała żona księcia Harry'ego.

W dalszej części rozmowy 41-latka pochyliła się na tematem żałoby, która dotknęła jej bliskich. Przyznała, że w obliczu tak trudnych chwil książę Harry znalazł ukojenie w licznych wyzwaniach zawodowych. Co ciekawe, w ostatnim czasie para nie rozstaje się nawet na krok, co przekłada się na wspólną pracę w domowym biurze w Montecito w Kalifornii.

- W tak ważnych momentach życia nabierasz perspektywy. To sprawia, że zastanawiasz się, na czym chcesz skupić swoją energię (...). W tej chwili czujemy się podekscytowani wszystkimi rzeczami, do których dążymy. Skupiamy się na naszej fundacji. Wiele pracy, jaką obecnie wykonujemy, wiążę się z działalnością filantropijną - zapewniła Meghan Markle.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: people.com

Źródło zdjęcia głównego: Karwai Tang/Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości