Meghan Markle chciała ujawnić, kto jest rasistą w rodzinie królewskiej? Pojawiła się reedycja biografii książęcej pary

Dzień Dobry TVN
Choć od głośnego wywiadu z Oprah Winfrey minęło kilka miesięcy, wciąż nie cichną echa wypowiedzi Harry'ego i Meghan. Najwięcej emocji budzi fakt domniemanego rasizmu wśród członków rodziny królewskiej. Czy dowiemy się, z czyich ust padły skandaliczne słowa?

Książęca para oskarża o rasizm

Gdy Meghan Markle i książę Harry wyjawili, że jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej miał głośno zastanawiać się nad kolorem skóry nienarodzonego potomka pary, monarchia zadrżała w posadach. Żądni sensacji tabloidowi dziennikarze prześcigali się w domysłach, kto mógł pozwolić sobie na tego typu komentarz. Wielu też liczyło na to, że Meghan Markle zdradzi, o kogo chodziło.

Ich nadzieję gasi najnowsza reedycja głośnej biografii książęcej pary. Książka zatytułowana "Finding Freedom" to nieautoryzowana opowieść o historii Meghan i Harry'ego. Regularnie pojawiają się jej nowe wydania, wzbogacone o kolejne sensacyjne doniesienia. Tym razem jej autorzy twierdzą, że księżna Sussex chciała ujawnić personalia wspomnianego członka rodziny królewskiej, ale w ostatniej chwili zmieniła zdanie. Dlaczego? Tego autorzy już nie wyjaśniają.

- Żadna z tych informacji nie jest potwierdzona rzetelnym źródłem - zaznaczyła Sandra Hajduk-Popińska. - To zbiór plotek z tak zwanego źródła - dodała.

Meghan Markle na pogrzebie księcia Filipa

Reedycja książki rzuca też nowe światło na ostatnie pożegnanie męża królowej Elżbiety II. Jak wiadomo, Meghan Markle nie uczestniczyła w uroczystościach w Londynie. Zdaniem biografów pary, taki stan rzeczy był niezwykle na rękę Windsorom.

- Rodzina królewska miała cieszyć się, że Meghan nie była obecna na pogrzebie księcia Filipa - zdradziła dziennikarka. - Obawiano się, tutaj cytuję autora książki: cyrku, który mogłaby zrobić - dodała.

Tradycyjnie już, Pałac Buckingham nie odniósł się do prasowych rewelacji.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz