Gwiazdy

Meghan Markle i Książe Harry odrzucili zaproszenie na Oscary. Mieli wręczać główną nagrodę

Gwiazdy

Aktualizacja:

Książe Harry wraz z żoną Meghan Markle niezmiennie pozostają na świeczniku. Plotek na temat ich dalszych planów nie sposób zliczyć, ale coraz częściej mówi się o powrocie księżnej do aktorstwa. Jeśli tak, dlaczego odrzuciła zaproszenie na 92. galę rozdania Oscarów?

Po głośnym "Megxicie" Meghan i Harry pozostają w centrum uwagi mediów na całym świecie. Niedawno wyszło na jaw, że księżna planuje wrócić do aktorstwa, a pierwszym krokiem na tej drodze ma być dubbingowanie filmu.

Meghan Markle i książe Harry na Oscarach

Według doniesień zagranicznych mediów, książęca para miała otrzymać zaproszenia na 92. galę wręczenia nagród Akademii Filmowej. Co więcej, to właśnie oni zostali poproszenie o wręczenie najważniejszej nagrody wieczoru - Oscara w kategorii "Najlepszy film". Ku rozczarowaniu wielu, para odrzuciła zaproszenie. Według korespondentki magazynu "Hello!" poczuli się zaszczyceni, jednak zdecydowali się nie brać czynnego udziału w imprezie. Nieznane są przyczyny ich decyzji, która zaskakuje - szczególnie ze względu na przeszłość Markle.

Kariera Meghan Markle

Meghan Markle największą popularność zdobyła grą w serialu "W garniturach", a postać Rachel Zane kreowała przez prawie sześć lat. Podczas swojej obecności na dworze królewskim nie mogła pracować w zawodzie, wraz z ogłoszeniem zaręczyn musiała wycofać się z show-biznesu. Oznaczało to również usunięcie wszystkich kont w mediach społecznościowych i konsultowanie każdego publicznego wystąpienia z rodziną królewską.

Więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości