Półfinał "MasterChef Junior". Z jakim zadaniem zmierzą się mali kucharze?

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
materiał prasowy TVN
"MasterChef Junior" - zwiastun półfinału
"MasterChef Junior" - zwiastun półfinału
wideo 2/7

Finał 7. edycji "MasterChef Junior" już tuż-tuż. Kto zawalczy o tytuł najlepszego kucharza? Tego dowiemy się w półfinałowym odcinku, w którym uczestnicy przejdą specjalną lekcję gotowania przeprowadzoną przez samych jurorów.

"MasterChef Junior" - półfinał

W 9. odcinku "MasterChef Junior" poznamy finalistów siódmej edycji kulinarnego programu. Każdy z uczestników ma szansę, by przejść do następnego i najważniejszego etapu show. Po poprzednich konkurencjach sytuacja w tabeli punktowej jest nadal otwarta, więc wszystko może się zdarzyć.

Pierwszą okazją do tego, by zdobyć pięć punktów i stopniowo przybliżać się do kolejnego odcinka, będzie przygotowanie przepysznej faszerowanej kaczki. Uczestnicy mają za zadanie zrobić farsz, idealnie upiec mięso oraz przygotować dodatki, które zachwycą jurorów.

"MasterChef Junior". Zadanie półfinałowe dla małych kucharzy

Ostateczne rozstrzygnięcia i finałowy skład uczestników show poznamy po drugiej konkurencji, w której to właśnie jurorzy udzielą małym kucharzom lekcji gotowania. Ania Starmach przygotuje ciasto czekoladowe z wiśniami, Michel Moran okonia morskiego z cykorią, a Tomek Jakubiak stek w stylu azjatyckim. Zadaniem dzieci będzie odtworzenie wszystkich trzech przepisów.

Emisja półfinałowego odcinka już w niedzielę 8 maja o godz. 20:00 w TVN i Playerze.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: materiał prasowy TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości