Gwiazdy

"MasterChef Junior" wraca z nowym jurorem. "Bawiłem się przednio"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
„MasterChef” od kuchni
„MasterChef” od kuchni Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Premiera 7. edycji programu "MasterChef Junior" odbędzie się 6 marca o godz. 20:05 w TVN. W roli jurora u boku Anny Starmach i Michela Morana zadebiutuje Tomasz Jakubiak, który w Dzień Dobry TVN opowiedział, jak przebiegała praca na planie.

"MasterChef Junior 7" - premiera

Saltimbocca, tatar z selera, okoń morski, faszerowane warzywa, ravioli z płynnym żółtkiem czy dania z kukurydzy - to tylko nieliczne z wyzwań, które czekają młodych kucharzy w siódmej edycji „MasterChef Junior”. Utalentowane kulinarnie dzieciaki będą gotować pod czujnym okiem jurorów: Anny Starmach, Michela Morana i Tomasza Jakubiaka, który zastąpił Mateusza Gesslera.

W pierwszym odcinku show na muzyczną ucztę zaprosi widzów Viki Gabor, która zaśpiewa swoje największe przeboje. Nastoletnia artystka sprawdzi, jak jej młodsi koledzy radzą sobie z kuchnią wegetariańską. A co czeka nas w kolejnych odsłonach programu?

Na planie pojawi się między innymi mistrz sushi Taiyo Jung, który poprowadzi wyjątkowe warsztaty. Z kolei w trakcie wizyty mistrzyni cukiernictwa, Urszi (Urszuli Janusz), uczestnicy przygotują równocześnie z nią spektakularny deser. Pretendentów do zwycięstwa wesprą również ich mamy i jeden tata, z którymi dzieciaki wspólnie przyrządzą odświętny obiad. Na wygranego czeka statuetka, czek na 15 tys. złotych oraz nagroda specjalna - 30 tys. złotych od sponsora programu. 

Tomasz Jakubiak nowym jurorem w "MasterChef Junior"

Tomasz Jakubiak jest częstym gościem Dzień Dobry TVN. W telewizyjnym studio przyrządza smaczne potrawy i dzieli się z widzami autorskimi przepisami. W rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą zdradził, jak wspomina pierwsze dni na planie "MasterChef Junior". Udział w programie był dla niego przyjemnym wyzwaniem.

- Nowy juror, który odnalazł się fajnie w tej roli - mówi o samym sobie. - Ja kocham ponad wszystko dzieci, gotowanie z nimi i tę zabawę na planie. Czułem się tak, jakbym był tam razem z dziećmi, a nie z jury. Ania i Michel często żartowali, że jestem cały czas tym dużym dzieckiem. Bawiłem się tam przednio. Ta zabawa się coraz bardziej rozkręcała, aż doszła do odcinka o kukurydzy i popcornie. Panie od scenografii stanęły na wysokości zadania. Przebrały nas za ufoludków, a z tych ufoludków za wielkie kukurydze - opowiada z radością kucharz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości