Gwiazdy

Martyna Wojciechowska rusza na podbój Internetu. "To jest powiew świeżości"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Martyna Wojciechowska to dziennikarka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Ma na swoim koncie liczne osiągnięcia, ze zdobyciem najwyższego szczytu świata włącznie. Okazuje się jednak, że nawet dla słynnej podróżniczki istnieją tereny niezbadane. Tyle, że wirtualne. Martyna Wojciechowska zapowiedziała właśnie podbój Internetu. Czy to koniec jej telewizyjnej kariery? Szczegóły swojego planu zdradziła w Dzień Dobry TVN.

Martyna Wojciechowska rusza z kanałem na YouTube

Martyna Wojciechowska jak nikt inny rozumie, jak funkcjonują media i zachodzące w nich zmiany, dlatego, idąc z duchem czasu, zdecydowała się na założenie kanału na YouTube. W tym miejscu należy uspokoić wszystkich, którzy w działalności w sieci dopatrują się końca telewizyjnej kariery Martyny.

Dziennikarka poinformowała, że trwają zdjęcia do nowej serii programu "Kobieta na krańcu świata". Niedawno na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie z planu kultowego serialu dokumentalnego. Na fotografii można było zobaczyć auto z rozsadzoną oponą. Za przykrą niespodziankę Martyna, z przymrużeniem oka, obwiniła pechową liczbę sezonów - obecnie pracuje nad trzynastą odsłoną swojego programu.

Niemniej zdecydowała się zrobić krok w stronę Internetu. Jak przyznała, zrobiła to pod wpływem córki.

- Chcę się uczyć, zainspirowana przez moją córkę, która powiedziała mi, że praca w telewizji jest lamerska i że jestem lamusem. Kocham moją pracę i kocham "Kobietę na krańcu świata" i będę to robić, ale ten YouTube to jest taki powiew świeżości - mówiła pełna entuzjazmu.

"Dalej" - kanał Martyny Wojciechowska

Choć Martyna Wojciechowska rozpoczyna przygodę z nowym medium, to pozostaje wierna tematyce, która jest jej bliska. Dziennikarka chce przeprowadzać wywiady z inspirującymi osobami, którzy chodzą własnymi ścieżkami i dają energię do działania. Efekty jej pracy są publikowane w formie filmów oraz podcastów dostępnych na platformach steamingowych.

W pierwszym odcinku programu pojawiła się Elżbieta Dzikowska, podróżniczka, prowadząca program "Pieprz i Wanilia" oraz życiowa partnerka Tony'ego Halika. W rozmowie z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak świeżo upieczona youtuberka gościła Angelikę Chrapkiewicz-Gądek.

Zapytana przez prowadzące, czy na kanale pojawi się jej córka Marysia, Martyna wyznała, że dziewczynka niechętnie pokazuje się w mediach. Dumna mama pochwaliła się najnowszym osiągnięciem 13-letniej pociechy, która niedawno zdobyła licencję nurkową. Podróż nad Morze Czerwone miała jednak głębszy wymiar.

- Dahab to zawsze było dla mnie szczególne miejsce. To tam poznałam Marysi tatę, to było miejsce, do którego wracałam z radością i nie odważyłam się tam pojechać od śmierci taty Marysi. Teraz odbyłyśmy tę podróż razem - opowiadała wyraźnie wzruszona.

Zobacz też:

Sukces młodych perkusistów. Pokonali 1400 uczestników podczas konkursu w Los Angeles

Matylda Damięcka skomentowała wyznanie Andrzeja Piasecznego grafiką. "Majstersztyk"

Ciężarna Meghan Markle zwróciła się do kobiet na całym świecie. "Miliony z nas czeka skrajne ubóstwo"

Autor: Adam Barabasz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości