Marina Łuczenko-Szczęsna o kulisach życia z piłkarzem. Nie tak to sobie wyobrażała?

Autor:
Oskar
Netkowski
Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna całe swoje życie podporządkowała pod karierę męża. Takie poświęcenie pozwala Bramkarzowi Juventusu i reprezentacji Polski na rozwój kariery, ale obarczone jest samotnością jego żony i dziecka. Wojtek Szczęsny często znika z domu, o czym opowiedziała sama WAG.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek Szczęsny - związek

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek Szczęsny będą świętować w tym roku 10. rocznicę związku. Zakochani dobrze ukrywali swoje uczucie, bo pierwsze wzmianki o tym, że randkują, zaczęły pojawiać się w połowie 2013 roku. Pięć lat później, bo w ostatni dzień czerwca 2018 roku, na świat przyszedł ich syn Liam. Co ciekawe, nieco ponad dekadę temu, piosenkarka nie wiedziała nawet, kim jest jej przyszły mąż.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 17. z Natalią Lesz
#BezCukru 17. z Natalią Lesz Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/18

Wojciech Szczęsny w 2015 roku zaręczył się z Mariną Łuczenko, a rok później wzięli ślub. CUroczysta ceremonia zakochanych odbyła się 21 maja 2016 roku w Grecji - wszystko zaplanowane było w tajemnicy. W podróż poślubną zakochani udali się na wycieczkę dookoła świata.

Marina Łuczenko-Szczęsna o poczuciu samotności

Szczęśni tworzą szczęśliwą rodzinę, choć ich codzienność podporządkowana jest głównie zawodowej karierze piłkarza. Marina Szczęsna-Łuczenko, która na co dzień z tego tytułu w raz z synem mieszkają w Turynie, nie kryje, że doskwiera jej samotność.

- Chciałabym czasem móc sobie zaplanować, że w weekend zrobimy coś fajnego we trójkę, albo gdzieś polecieć na majówkę. Niestety Wojtek o dniu wolnym dowiaduje się dzień przed. A i tak musi wtedy przeznaczyć go na regenerację - zaczęła swoje zwierzenie Marina na łamach "Vivy!".

- Wojtek jest świetnym ojcem i mężem. Gdy jesteśmy razem, mamy cudowny czas, ale przez nasze życie zawodowe tak naprawdę są to momenty. Nauczyliśmy się nimi cieszyć. Łapiemy te wspólne chwile. Bardzo doceniam to, co mam. Wiem, że są miliony osób na świecie, dla których los nie był łaskawy. Niewiele osób jednak wie, jak naprawdę wygląda życie z piłkarzem światowej sławy. I ile trzeba poświęcić, żeby to mogło "działać". Gdy poznałam Wojtka, grał w Arsenalu, mieszkał w Londynie. Tam panowały zupełnie inne zasady niż we Włoszech. Jak choćby ten jeden dzień wolny po meczu. Poza tym znam język angielski, miałam tam znajomych, producenta. W Turynie jest zupełnie inaczej - opowiedziała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz tak

Autor:Oskar Netkowski

Viva!

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości