Monika Olejnik, jakiej nie znacie. "W głębi duszy jestem osobą nieśmiałą"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Artystyczna dusza Moniki Olejnik
Artystyczna dusza Moniki Olejnik
Krótka piłka z Anitą Werner
Krótka piłka z Anitą Werner
Monika Olejnik słynie z ciętego języka i trudnych pytań. „Często było tak, że goście się obrażali po programie”
Monika Olejnik słynie z ciętego języka i trudnych pytań. „Często było tak, że goście się obrażali po programie”
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Marcin Prokop o swoim dzieciństwie
Marcin Prokop o swoim dzieciństwie
Damian Michałowski o pracy w DDTVN
Damian Michałowski o pracy w DDTVN
Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Ewą Drzyzgą
Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Ewą Drzyzgą
Piotr Kraśko wspiera fundację TVN
Piotr Kraśko wspiera fundację TVN
Monika Olejnik dała się poznać opinii publicznej jako dziennikarka, która nie stroni od poruszania trudnych tematów. Twardo wyraża własne zdanie i dzięki temu przez lata zyskała wierne grono odbiorców. Mało kto wie, że drzemie w niej również dusza artystyczna i natura człowieka nieśmiałego. O tym, jaka jest prywatnie, opowiedziała w wywiadzie przeprowadzonym w Dzień Dobry TVN przez Mateusza Hładkiego.

"Monika Olejnik. Otwarcie" - nowa odsłona dziennikarki

"Kropka nad i" to flagowy program TVN24, w którym Monika Olejnik zadaje politykom trudne pytania i wymaga od nich szczerej oraz konkretnej odpowiedzi. Format kojarzy się z szybkim tempem rozmowy, żarliwymi dyskusjami i ostrą wymianą kontrastujących ze sobą poglądów, którym nierzadko towarzyszą negatywne emocje.

- Kocham politykę. To jest coś, z czym się budzę i zasypiam. (...) Ale pomyślałam sobie, że warto zrobić jeszcze coś innego. Mój partner Tomek Ziółkowski bardzo mnie zainspirował do tego, żebym otworzyła Monikę Olejnik jeszcze raz, inaczej - wyznała dziennikarka w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Ikona mediów postanowiła więc realizować się na nieco innym polu zawodowym. Dwa lata temu na platformie TVN24 GO wystartował jej nowy program "Monika Olejnik. Otwarcie", którego gośćmi są osobistości ze świata kultury, sportu czy nauki. Dzięki temu wyzwaniu dziennikarka dała się poznać z delikatniejszej i bardziej empatycznej strony.

- To jest zupełnie inna rozmowa niż rozmowa z politykami na tematy współczesne, nas dotyczące. A tutaj rozmawiam np. z Kasią Figurą, która opowiada o swoich bolesnych przeżyciach tak, że ja razem z nią płaczę wewnętrznie - skomentowała, odpowiadając na pytania Mateusza Hładkiego.

Monika Olejnik - jaka jest prywatnie?

Monika Olejnik rzadko udziela wywiadów, ponieważ o wiele lepiej czuje się w roli osoby zadającej pytania niż na nie odpowiadającej. Przed kamerami Dzień Dobry TVN wyjawiła przyczynę tego zjawiska. - W głębi duszy jestem osobą nieśmiałą - zaznaczyła. Przy okazji dodała, że nie chce być zaliczana do grona celebrytów. Dziennikarka ma świadomość, że dla niektórych może być inspiracją i kimś wartym naśladowania, z czego jest niezmiernie dumna.

Monika Olejnik poświęca swój wolny czas rodzinie oraz przyjaciołom. Gwiazda TVN24 doczekała się narodzin dwojga wnucząt: 7,5-letniego Jeremiego oraz młodszej od niego Jagny. Dziennikarka dzieli wspólne pasje ze swoim partnerem, z którym od niemal trzech dekad tworzy udany związek. - Kochamy kulturę, kochamy podróże - wyznała w wywiadzie.

Więcej ciekawostek o Monice Olejnik znajdziecie w naszym materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości