Gwiazdy

Marina i Wojciech Szczęśni pochwalili się dużą inwestycją. "Misja zakończona"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Mateusz Hładki
Wiadomości z życia gwiazd
Wiadomości z życia gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny spędzili święta w polskich górach. Pojechali do Zakopanego, gdzie cieszyli się wspólnie spędzonym czasem. Jak się okazuje, wybrali to miejsce nieprzypadkowo. To właśnie w tzw. zimowej stolicy Polski dokonali ważnej transakcji.

Ważne wydarzenie w życiu Szczęsnych

Marina Łuczenko-Szczęsna wraz z mężem i synem wybrała się do Zakopanego. Tam cała rodzina obchodziła Święta Bożego Narodzenia. Znana wokalistka na swoim profilu na Instagramie chwaliła się pięknymi zdjęciami, na których pozowała pośród zimowej scenerii.

W jednym z najnowszych postów gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, że podczas wyjazdu do Zakopanego, udało się jej sfinalizować bardzo ważną inwestycję.

- Działeczka kupiona. Misja zakończona - ogłosiła Marina.

Mateusz Hładki w show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN nie omieszkał o tym wspomnieć. - Tam się coś ważnego zadziało. Kupili działkę, więc pewnie będą się budować - powiedział.

Fani gratulują Marinie i Wojtkowi

Internauci cieszą, że Szczęsnym udało się dopełnić formalności i zostali właścicielami ziemi w Zakopanem.

- "Gratulacje. Ja nadal szukam", "My też szukamy działki w Zakopanem, już nie mogę się doczekać, aż wreszcie ją kupimy", "Nie ma nic piękniejszego niż domek w Zakopanem. Gratulacje! " To jest ekstra inwestycja", "Najpiękniejsze miejsce w Polsce", "Najlepsza decyzja jaka mogliście zrobić, podjąć. Mam nadzieję, że kiedyś i dla mnie znajdzie się tam miejsce. Uwielbiam góry" - czytamy w komentarzach.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości