Gwiazdy

"Spełnienia marzeń córeczko". Julia Kamińska świętuje urodziny Marysi

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Maria Włodkowska, znana widzom TVN7 jako Julka Dobrzańska z serialu "BrzydUla 2", skończyła 10 lat. Z tej okazji Julia Kamińska opublikowała w mediach społecznościowych życzenia dla serialowej córki. Nie zabrakło też pełnych serdeczności komentarzy ze strony fanów.

Julia Kamińska składa życzenia serialowej córce

Maria Włodkowska dała się poznać szerszej publiczności dzięki roli w serialu "BrzydUla 2". Na planie popularnego formatu młoda aktorka ma szansę rozwijać swoje umiejętności u boku doświadczonych gwiazd, takich jak Julia Kamińska czy Filip Bobek, którzy wcielają się w role jej rodziców.

Z okazji 10. urodzin Marii Włodkowskiej, na instagramowym profilu jej serialowej mamy pojawiły się wyjątkowe życzenia.

Spełnienia marzeń moja wspaniała, zdolna, mądra i silna córeczko!

- napisała Julia Kamińska pod zdjęciami z planu serialu "BrzydUla 2". Fani błyskawicznie zareagowali na wieść o jubileuszu i dołączyli się do życzeń.

"Wszystkiego najlepszego dla cudownej Marysi", Jako fani brzydulowi dołączamy się do życzeń", Sto lat dla młodej i zdolnej dziewczyny", "Obie cudowne. Przyłączam się do życzeń, samych wspaniałości Marysiu" - pisali internauci.

Serial "BrzydUla 2" - nowe odcinki

30 sierpnia 2021 roku na antenę TVN7 powrócił serial "BrzydUla 2", który emitowany jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.00. Premierowe odcinki nowego sezonu oglądać można także za pośrednictwem platformy Player.pl.

Serial "BrzydUla 2" błyskawicznie podbił serca fanów, którzy po wielu latach przerwy doczekali się kontynuacji losów Uli i Marka Dobrzańskich. Format został doceniony także w tegorocznym konkursie Telekamery, otrzymując statuetkę za pierwsze miejsce w kategorii "Najlepszy serial".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Co czeka Ulę i Marka w „BrzydUli 2”? „Same problemy, jeszcze troszkę się pomęczą”

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości