Gwiazdy

Kasia Zielińska porównała swoje dwa zdjęcia. W poruszających słowach napisała, co je różni

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Katarzyna Zielińska walczy z namiotem

Katarzyna Zielińska na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. Jak sama przyznaje, nie tylko z wyglądu, ale i z charakteru. Wróciła wspomnieniami do czasów tuż po ukończeniu szkoły teatralnej. Była wtedy dwudziestokilkuletnią dziewczyną, która realizowała swoje marzenia i wierzyła, że świat jest dobry. Życie pokazało jej jednak, że nie można być tak bardzo ufnym.

Katarzyna Zielińska w młodości

Aktorka w 2002 roku została absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie i zaczęła stawiać pierwsze poważne kroki w zawodzie. Występowała na deskach teatrów, dostawała angaże w filmach, a także często odwiedzała stolicę, by grać w serialach. Zielińska na swoim profilu na Instagramie opublikowała sentymentalny wpis i porównała swoje dwa zdjęcia. Jedno sprzed około 20 lat, drugie - obecne. Co się w niej zmieniło?

- Wiecie, ile te dwie Kaśki dzieli lat? Jak różnie z perspektywy wieku patrzą na życie? Pierwsza to dwudziestokilkuletnia dziewczyna po studiach w ukochanym Krakowie, z marzeniami i głową pełną pomysłów, odważna, uśmiechnięta, przemierzająca za rolą trasę Kraków - Warszawa kilka razy w tygodniu. Kocha kabarety. Marzy o roli w serialu i na deskach warszawskich teatrów. Ta Kaśka niczego się nie boi i bezgranicznie ufa swojej intuicji. Myśli, że świat jest z zasady szczery i dobry - wyznała Katarzyna.

Przemiana Katarzyny Zielińskiej

Po niespełna dwóch dekadach i przeżyciu wielu wspaniałych, ale i tych mniej radosnych chwil, Katarzyna Zielińska zauważa, że ma już nieco inne podejście do życia. Teraz ma już swój dom, rodzinę, wiele osiągnięć w dorobku artystycznym i więcej krytycyzmu do otaczającego ją świata.

- Druga Kaśka to kobieta chwilę po czterdziestce, z uśmiechem w sercu, szczęśliwa matka i zakochana żona, z sukcesami i porażkami na koncie, pracuje nad cierpliwością i spokojem (z różnym skutkiem), aktorka, producentka, ma na swym koncie przede wszystkim wiele ról teatralnych, ale nadal czeka na tę wyjątkową kinową rolę, kobieta z dużym poczuciem humoru (to ją ratuje w sytuacjach ekstremalnych). Ma większy dystans do życia niż kiedyś, ale jest mniej ufna. Trochę smuci ją współczesny świat, jego pęd i powierzchowność, ale nadal twierdzi, że ludzie są dobrzy, a ich chwilowa niedoskonałość wynika z kompleksów. Sama czasem z tym walczy - podkreśliła Zielińska.

Mimo wewnętrznej metamorfozy Kasia wciąż potrafi znaleźć wspólne mianowniki z młodszą wersją siebie. - Co łączy te dwie Kaśki? Nadal ta sama góralska upartość. Wdzięczność za każdy dzień i nieustanne poszukiwanie swojego miejsca. A, no i priorytety, rodzina - dodała gwiazda.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Katarzyna Zielińska komentuje plotki na temat swojej figury

Katarzyna Zielińska komentuje plotki na temat swojej figury
Katarzyna Zielińska komentuje plotki na temat swojej figury

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości