Gwiazdy

"Śliczna kopia mamy". Fani skomentowali zdjęcie córki Natalii Kukulskiej

Gwiazdy

Autor:
Izabela
Dorf
Natalia Kukulska

Anna Dąbrówka to córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki. Ostatnio 16-latka umieściła w mediach społecznościowych swoje nowe zdjęcia. Fotografie postanowiła skomentować jej znana mama. Co napisała wokalistka? 

Natalia Kukulska - dzieci

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej popularnych wokalistek w Polsce. Prywatnie artystka związana jest z perkusistą, Michałem Dąbrówką. Para doczekała się trójki dzieci. Najstarszy Jan ma 21 lat, Ania - 16, a najmłodsza Laura - 4.

Znani rodzice są ogromnie dumni ze swoich pociech. Ich syn jest uczniem Akademii Muzycznej w Katowicach. - Poszedłem na perkusję klasyczną orkiestrową, czyli instrumenty perkusyjne, to jest: marimba, wibrafon, ksylofon, werbel, kotły i perkusja - powiedział na początku tego roku reporterce Dzień Dobry TVN. Jan, mimo młodego wieku, ma już na swoim koncie kilka sukcesów, w tym m.in. wydane płyty.

Anna Dąbrówka - kim jest?

Z kolei 16-letnia Anna Dąbrówka uwielbia podróżować i jest entuzjastką zdrowego żywienia. - Mówi o sobie, że ma starą duszę..., słuchając jej refleksji, obserwując jej duchowy rozwój i pracę w pogłębieniu swojej świadomości - napisała na Instagramie Natalia Kukulska w dniu urodzin Ani. Wokalistka pokusiła się także o podsumowanie swojej relacji z córką. - Jest dla mnie pięknym, czasem wymagającym, ale najważniejszym doświadczeniem. Inspiracją. Bliskość sama się nie robi. My chyba ją namierzyłyśmy. Kocham. Dumnam - czytamy we wpisie.

Swoją miłość do córki wokalistka wyraziła także pod ostatnio dodanymi przez nastolatkę zdjęciami. - Moje cudo - napisała Natalia Kukulska, dodając do postu emotikonki serca.

Obserwujący instagramowe konto 16-latki wychwalali jej urodę. W ich komentarzach czytamy: "Ania jaka TY jesteś śliczna", "oh my nie mogę oderwać wzroku", "O rany! jaka piękna dziewczyna", "Śliczna kopia mamy".

Patrząc na zdjęcia Ani, trzeba przyznać, że odziedziczyła urodę po mamie i im jest starsza, tym bardziej ją przypomina.

Zobacz także:

Autor:Izabela Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości