Gwiazdy

Są utalentowane i mają znane nazwiska. Dzieci gwiazd podbijają show-biznes

Gwiazdy

Dzieci gwiazd to temat rzeka. Nie od dziś wiadomo, że mając znanych rodziców, łatwo o rozpoznawalność i karierę w show-biznesie. Historie pociech sław są różne - od problemów narkotykowych po spektakularne sukcesy. Sandra Hajduk podpowiada, komu warto się przyglądać.

Eve Hewson - utalentowana córka Bono

Bono z U2 i Ali Hewson doczekali się czwórki dzieci. Eve Hewson mimo sprzeciwu rodziców postawiła na swoim i od kilku lat realizuje się jako aktorka. 29-latka szybko udowodniła, że ma światu do zaoferowania znacznie więcej, niż tylko znane nazwisko. Krytycy zgodnie uznają, że Eve jest jedną z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia.

- Pamiętam jej debiut filmowy w "The 27 club". To był 2008 rok i ona już wtedy pokazała, że potrafi. Jeszcze wiele nam pokaże - mówi Sandra Hajduk.

Eve Hewson nie można odmówić urody. Córka Bono od czasu do czasu bierze udział w sesjach modowych, jednak zawodowo skupia się przede wszystkim na aktorstwie.

Jack Quaid - syn Meg Ryan i Dennisa Quaida

W latach 90. ubiegłego wieku Meg Ryan i Dennis Quaid byli jedną z najgorętszych par w Hollywood. Ich małżeństwo rozpadło się po 10 latach, kiedy media dowiedziały się o romansie aktorki z Russelem Crowe. Ryan i Quaid mają syna Jacka. 28-latek konsekwentnie walczy o swoją pozycję w branży filmowej. Zagrał już w kilkunastu produkcjach, a niebawem premierę będzie miała kontynuacja horroru "Krzyk" z jego udziałem.

- Podobno ma niesamowity dystans do siebie i jest ogromnym fanem filmu "Kiedy Harry poznał Sally". Jego ulubioną aktorką nie jest jednak Meg Ryan, a Cate Blanchett - zdradza Sandra Hajduk.

Anais Hallagher - nowa nadzieja modelingu?

Córka Noela Gallaghera, Anais, ma 16 lat i już stawia pierwsze kroki jako modelka. Nastolatka nie ukrywa, że jest feministką i walczy o równość płci. Jej ciocią jest znana na całym świecie Kate Moss. Podobno paniom zdarza się wspólnie wychodzić "na miasto".

- Nie wiem, czy puściłabym córkę na imprezę z Kate Moss [swego czasu o supermodelce było bardzo głośno za sprawą jej problemów z używkami - przyp. red.]- śmieje się Sandra Hajduk.

Aimee - nieznana córka Osbourne'ów

Ozzy i Sharon Osbourne'owie to jedna z najciekawszych par zagranicznego show-biznesu. Na początku lat dwutysięcznych muzyk wystąpił wraz z najbliższymi w rodzinnym reality show. Najstarsza z córek, Aimee, odmówiła udziału w popularnym programie. Jak tłumaczyła, nie chciała budować kariery muzycznej na sławie rodziców.

- Ona chce działać na własną rękę i podobno nie ma najlepszych relacji z rodzeństwem - mówi nasza show-biznesowa specjalistka.

Aimee ma dziś 37 lat i występuje z zespołem ARO. Nie bywa na ściankach i konsekwentnie odcina się od popularności rodziców.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości