Maria Winiarska i Wiktor Zborowski obchodzą rocznicę ślubu. Córka pary: "Bolesna, jak mówi mój tata"

Maria Winiarska i Wiktor Zborowski są małżeństwem z niebagatelnym stażem i właśnie obchodzą swoją 45. rocznicę. Z tej okazji ich córka Zosia opublikowała ślubne fotografie rodziców. Maria Winiarska także zamieściła w sieci archiwalne zdjęcia ze swoim mężem. - Wiktorku, kocham Cię niezmiennie - napisała aktorka.

Hanna Neves o rocznicy ślubu swoich rodziców

Na zdjęciu, które opublikowała starsza córka Marii i Wiktora widać małżeństwo i dzieci Hanny. - Dziś 45-ta, bolesna, jak to mówi mój Tata, rocznice ślubu obchodzą moi rodzice!- zaczęła swój wpis.
- Dziś bardziej niż kiedykolwiek, doceniam! Duma mnie rozpiera! Relacja, jaką małżeństwo zbudowało ze swoimi córkami naprawdę jest niezwykła. Zarówno Zofia, jak i Hanna często pokazują w sieci zdjęcia z rodzicami i mówią o tym, jak ogromną wartością jest dla nich rodzina.

Zosia Zborowska publikuje zdjęcie ślubne rodziców

Również młodsza córka pary pospieszyła z gratulacjami. Zosia zdecydowała się opublikować wyjątkowe fotografie- ze ślubu Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego, ale także te póżniejsze, kiedy ich córki były na świecie. Pod postem fani dosłownie zasypali rodziców aktorki gratulacjami, ale zwracają też uwagę na fakt, że Maria Winiarska zupełnie się nie zmieniła:
  • A mama ciągle tak samo piękna i młoda
  • Przecież twoja mama się w ogóle nie zmieniła! Cudnie ludzie, kolejnych stu lat ❤️❤️❤️❤️
  • wow! a mama wygląda nadal tak samo pięknie i młodo! gratulacje ?

Maria Winiarska świętuje 45. rocznicę ślubu: "A w grzechu to już nawet 50-tą"

W tak wyjątkowym dniu nie mogło też zabraknąć postu na Instagramie Marii Winiarskiej. Aktorka potwierdziła słowa córki nazywając wyjątkowy jubileusz "bolesną rocznicą ślubu".
W swoim poście żona Wiktora Zborowskiego zwraca się bezpośrednio do męża, ubarwiając wpis zabawnymi ikonami.

Wiktorku, kocham Cię niezmiennie ??????

Maria Winiarska i Wiktor Zborowski - małżeństwo mimo różnic

Zarówno małżeństwo, jak i ich dzieci często podkreślają, że oboje się bardzo różnią.

To jest coś tak pięknego, że mimo tego, że się tak niewiarygodnie różnią od siebie, to dali radę!

- napisała Zosia na Instagramie, kiedy jej rodzice świętowali 49 rocznicę związku (przez kilka lat para odkładała decyzję o ślubie, finalnie po naciskach ze strony rodziny zdecydowali się sformalizować swój związek). - Mój ojciec lekarz w końcu powiedział: 'Jak Wiktor przychodzi z tobą do mnie do szpitala, to ja nie wiem, jak mam go przedstawić. Dochodzący? '. A babcia Wiktora powtarzała, że w grzechu żyjemy i w końcu zdecydowaliśmy się na ślub - wspomniała Maria w jednym z wywiadów.
Zobacz wideo: Wiktor Zborowski czyta bajki dzieciom
Zobacz więcej:
Autor: Katarzyna Lackowska
Pozostałe wiadomości