wiktor zborowski

  wiktor zborowski

  "I ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską, oraz, że cię nie opuszczę aż do śmierci"- słowa przysięgi małżeńskiej wypowiadane w dniu ślubu mają ogromną wartość. Niestety w wielu przypadkach tracą swoją moc - relacje się psują, małżeństwa rozpadają. Są jednak takie pary, które wypowiedzianą deklarację traktują bardzo poważnie i trwają w związkach małżeńskich wiele lat.

  Zosia Zborowska i Hanna Zborowska-Neves to córki znanej pary aktorskiej: Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego. Pierwsza poszła w ślady rodziców i została aktorką, a druga mieszka w Brazylii. Czym się tam zajmuje? Czy Zosia często odwiedza siostrę? Są jakieś tematy, w których się różnią? Od jakiegoś czasu Pani Maria ma swój profil na Instagramie. Jak się miewa jej kariera internetowa? Panie gościliśmy w Dzień Dobry Wakacje.

  Jak został przyjęty na Berlinale "Pokot" Agnieszki Holland? Grażyna Torbicka: "To jest pierwszy film, który dostał tyle braw na zakończenie projekcji (...) Jeżeli film się nie podoba, to jest buczenie, tutaj nie ma zmiłuj". O tremie przed premierą, oczekiwaniach i reakcjach widzów, Mateusz Hładki rozmawiał też z Agnieszką Holland, Wiktorem Zborowskim, Borysem Szycem i Agnieszką Mandat.

  Dziś najważniejszy dla nas dzień na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie - Berlinale. Już o 16.00 odbędzie się premiera filmu "Pokot" Agnieszki Holland. Mateusz Hładki spotkał się z odtwórczynią głównej roli Agnieszką Mandat, grającym jej przyjaciela - Wiktorem Zborowskim i filmowym, czarnym charakterem - Borysem Szycem. Czy "Pokot" ma szanse na główną nagrodę festiwalu? Trzymamy kciuki!

  Według Zofii Zborowskiej każda kobieta powinna znaleźć takiego partnera, który udźwignie siłę współczesnej kobiety. Czy aktorka trafiła właśnie na takiego mężczyznę? I kto jest dla niej wzorem męskości?

  Brazylia to z jednej strony gorące plaże i samba, a z drugiej - fawele i bieda. O swoim życiu za oceanem opowiedziała w Dzień Dobry TVN Hania Zborowska Neves, córka znanego aktora Wiktora Zborowskiego. Jak rodzice zareagowali, kiedy postanowiła wyjechać na stałe do Brazylii? Często ją odwiedzają? Jak to się stało, że została Konsulem Honorowym RP w mieście Fortaleza w Brazylii? Czym się zajmuje jako konsul? Czy jest coś, co ją bulwersuje w Brazylii?

  Przyjęcie z okazji zakończenia trzeciego sezonu "Przepisu na życie" Agnieszka Jastrzębska podczas przyjęcia z okazji zakończenia trzeciego sezonu "Przepisu na życie" zapytała gwiazdy, co serial zmienił w ich życiu. Co na to pytanie odpowiedziała Edyta Olszówka? Czy stosuje jakąś sekretną dietę? Sprawdziliśmy także, co działo się za kulisami teledysku beaty Kozidrak oraz wybraliśmy się na próbę do Teatru Polonia, by zobaczyć jak się gra na jednej scenie Wiktorowi Zborowskiemu z córką Zofią.