Gwiazdy

Małgorzata Rozenek wysyła pocztówkę z wakacji. Fani pomylili ją ze znaną aktorką

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Małgosia Rozenek-Majdan o dzieciństwie i szkole baletowej

Małgorzata Rozenek wybrała się z rodziną do Tajlandii. W mediach społecznościowych opublikowała słoneczną pocztówkę z wakacji. Fani licznie komplementowali urodę gwiazdy, a także porównali ją do znanych celebrytek. Kogo na zdjęciu przypomina żona Radosława Majdana?

Małgorzata Rozenek na wakacjach

Podczas gdy jedni zjeżdżają na nartach i cieszą oczy urokami zimy, inny wygrzewają się na słońcu. Opcję drugą wybrała Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda wraz z bliskimi wybrała się do Tajlandii. W mediach społecznościowych publikuje zdjęcia prosto z plaży i chwali się pięknymi widokami oraz zgrabną sylwetką. Pokusiła się także o urocze selfie, na którym szeroko się uśmiecha.

Pocztówka z wakacji 

"Projekt Lady 6"

"Projekt Lady". Droga do finału
"Projekt Lady". Droga do finału TVN7
wideo 2/4

Małgorzata Rozenek - do kogo jest podobna

Pod zdjęciami Małgorzaty pojawiło się wiele komentarzy. Fani licznie komplementowali gwiazdę i przyznali, że jej uroda zachwyca. Dwie osoby dostrzegły także podobieństwo do koleżanek z show-biznesu. Jedna z pań stwierdziła, że Małgorzata na fotografii przypomina Agnieszkę Woźniak-Starak, druga zaś dostrzegła w niej Agnieszkę Włodarczyk.

- "Śliczna, ale radość w oczach. Wspaniałego wypoczynku", "Byłam pewna, że to Szulim", "Myślałam, że to Agnieszka Włodarczyk" - pisali fani.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: East News/Pawel Wodzynski

Pozostałe wiadomości