Gwiazdy

Znana prezenterka wzięła ślub w czarnej sukni. "Jeszcze raz podjęłabym taką samą decyzję"

Gwiazdy

Jagna Niedzielska, Tomasz Zaremba

Jagna Niedzielska, kucharka, prezenterka telewizyjna, autorka książek kulinarnych i aktywistka zero waste, wyszła za mąż. Gdy w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z ceremonii i okazało, że panna młoda wybrała czarną suknię, momentalnie zaroiło się od komentarzy. Tylko u nas świeżo upieczona mężatka zdradza, skąd pomysł na taką kreację.

Ślub Jagny Niedzielskiej

Latem Jagna Niedzielska w rozmowie z dziendobry.tvn.pl zdradziła, że planuje ślub. Uroczystość miała być utrzymana w duchu zero waste. Okazało się, że Jagna nie tylko nie marnuje jedzenia, ale też czasu i zdecydowała się na zorganizowanie ślubu w 24 godziny.

Porady stylistki

Ubierz się jak gwiazda filmowa
Ubierz się jak gwiazda filmowaDzień Dobry TVN
wideo 2/3

- To było zupełnie spontaniczne - mówi Jagna w rozmowie z Adamem Barabaszem. - W święta stwierdziliśmy, że jeśli uda nam się zorganizować ślub w dobę, to zrobimy to. Musieliśmy przekonać kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, dlaczego chcemy szybko wziąć ślub i udało się. W organizacji wesela pomagał nam znajomy rodziców mojego męża, który ma restaurację. O 18:00, dzień przed ślubem, ustaliliśmy menu - dodaje.

Oczywiście menu to nie wszystko. - Tomek, czyli mój mąż, miał wykorzystać obrączkę, którą już posiadał, natomiast ja kilka godzin przed przed ślubem nie miałam nic dla siebie - zdradza Jagna. - Dowiedzieliśmy się, że znajomy znajomego ma lombard, ale był już zamknięty. W dniu ślubu okazało się, że nie ma tam mojego rozmiaru. Na szczęście w końcu udało się nabyć dla mnie obrączkę, ale wszystko było załatwiane na ostatnią chwilę - dodaje.

Czarna suknia ślubna

Jagna Niedzielska nie jest jedyną znaną panną młodą, która wystąpiła w czarnej sukni ślubnej. Na ten nietypowy kolor zdecydowała się m.in. Marilyn Monroe, Sarah Jessica Parker oraz Avril Lavigne. Choć stylizację wybraną przez Jagnę na ślub z Tomaszem Zarembą ciężko nazwać tradycyjną, to nie zabrakło w niej "czegoś pożyczonego".

- Koronka, która wystawała spod sukienki to biustonosz mojej teściowej, kreacja, którą miałam na sobie, to jej koszula nocna, do której dobrałam bufiasty stroik na rękę. Można powiedzieć, że poszłam do ślubu w piżamie - zdradza. - Chciałam przełamać stereotypy. Najważniejsze było dla mnie to, żebym czuła się w tej sukience najwspanialej na świecie. Nie uważam, że czarny jest złym kolorem na ślub. Chciałam, żeby było elegancko, prosto i kobieco i czerń świetnie się sprawdziła - wyjaśnia.

Niemniej jednak czarna suknia ślubna stała się głównym tematem showbiznesowych portali.

- Nie spodziewaliśmy się ślubu, więc nie oczekiwaliśmy się też żadnych komentarzy - żartuje Jagna. - Na szczęście mam ten sam rozmiar co moja teściowa, więc mogłam cokolwiek pożyczyć. To najpiękniejszy ślub, na którym byłam. Przez trzy godziny miałam permanentny potok w oczach. Gdybym jeszcze raz mogła wybrać sukienkę na ten dzień, podjęłabym taką samą decyzję. Choć tak naprawdę ubrania w takich chwilach nie są najważniejsze - podsumowuje.

Zobacz także:

Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Jagna Niedzielska / Archiwum prywatne

Pozostałe wiadomości