Gwiazdy

Co stało się z dziewczyną z teledysku do hitu "Last Christmas"? "Czas się dla niej zatrzymał"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Wiadomości z show-biznesu
Wiadomości z show-biznesu Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Kathy Hill kojarzy się z Bożym Narodzeniem równie mocno co święty Mikołaj. Choć niewielu zna ją z imienia i nazwiska, to w okresie świątecznym jej twarz jest wszędzie. Mateusz Hładki sprawdził, jak potoczyła się kariera modelki znanej z klipu do przeboju "Last Christmas".

Teledysk do "Last Christmas"

Kiedy kolejne święta można określić jako "Last Christmas", to czas przyjrzeć się tym, którzy odpowiadają za ich niepowtarzalną atmosferę. Do tego grona bez wątpienia należy zespół Wham!, którego kultowy przebój na zawsze stał się elementem bożonarodzeniowej tradycji. Piosence towarzyszy klip będący kwintesencją stylu lat 80. XX w. Można w nim zobaczyć młodziutką modelkę Kathy Hill.

- Dziś ma 65 lat - powiedział Mateusz Hładki. - 37 lat minęło od nagrania teledysku do "Last Christmas". Wciąż jest modelką i pracuje w zawodzie. Czas się dla niej zatrzymał i kiedy się na nią patrzy, można pomyśleć, że sama nie musiała go zatrzymywać - dodał.

Kariera Katy Hill

Kathy Hill dała się zapamiętać jako posiadaczka magnetyzującego spojrzenia i burzy ciemnych loków. Choć wciąż jej oczy są hipnotyzujące, to modelka zdecydowała się na radyklaną zmianę fryzury i rozjaśniła włosy. Dwa lata temu udzieliła wywiadu dla "Daily", w którym powiedziała o szczegółach powstawania legendarnego teledysku.

- Podczas kręcenia sceny świątecznego obiadu wszyscy się trochę upiliśmy - wyznała. - George chyba nie, ale my tak. Wypiłam dużo czerwonego wina - zdradziła.

W życiu prywatnym Kathy Hill jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Jej córka postanowiła pójść w ślady mamy i robi karierę w modelingu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości