Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński czekają na swój debiut. "Damy z siebie wszystko"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Karolina Kalatzi
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński
wideo 2/6

Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Krzysztof Skórzyński już niebawem dołączą do grona prowadzących program Dzień Dobry TVN. W rozmowie z Karoliną Kalatzi opowiedzieli, czy odczuwają stres przed debiutem i jakie emocje im towarzyszyły w trakcie konferencji programowej stacji, na której oficjalnie ogłoszono tę informację.

Nowi prowadzący Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński w trakcie konferencji programowej zostali ogłoszeni jako nowi prowadzący program Dzień Dobry TVN. Opowiedzieli o tym jakie emocje im towarzyszą.

- Czujemy odpowiedzialność i powagę tej sytuacji. Mamy nadzieję, że nasza radość, doświadczenie Krzysztofa, mój entuzjazm to będzie taka mieszanka, która spodoba się widzom i widzowie będą czuli się z nami dobrze rozpoczynając swój dzień - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Nowa para prowadzących z wielką pokorą podchodzi do wyzwania, które przed nią stoi. Jak podkreślają, chcą czerpać z doświadczenia redakcyjnych kolegów.

- Naprawdę, proszę mi uwierzyć, damy z siebie wszystko, żeby ta kawa rano smakowała lepiej, żeby przyjemnie wychodziło się do pracy, żeby te poranki były jaśniejsze - obiecywał Krzysztof Skórzyński.

Jesień w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński są już po próbach kamerowych i jak mówią, każde z nich wnosi coś innego do tego duetu.

- W momencie kiedy jesteśmy obok siebie, i to, co chcemy żeby było naszą siłą, to właśnie takie bardzo fajne uzupełnianie się. Oprócz tego, my się z Małgosią bardzo lubimy, co też jest bardzo ważne - podkreślił dziennikarz.

Z radością i ogromnym entuzjazmem, nową parę prowadzących, po zejściu ze sceny, przywitali ci, którzy od lat witają widzów o poranku w Dzień Dobry TVN.

- Czuliśmy się bardzo ciepło przyjęci, to też pokazuje ogromną klasę naszych prowadzących i taką radość z tego, że możemy razem budować naprawdę fajny zespół - powiedziała Rozenek-Majdan.

- Atmosfera w Dzień Dobry TVN jest po prostu fajna, tam jest po prostu miło. Pierwsze słowa, które usłyszeliśmy od innych prowadzących ze sceny, każdy powiedział nam: "możecie liczyć na nasze wsparcie", "jesteśmy z wami, dzwońcie kiedy chcecie". To jest super, ja się prawie wzruszyłem - podsumował Skórzyński.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości