Ramówka

Wyjątkowe wydanie Dzień Dobry TVN. "Nie pożałujecie, jeśli rozpoczniecie z nami weekend"

Ramówka

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Prowadzący Dzień Dobry TVN

Poranek z Dzień Dobry TVN to sprawdzona recepta na poprawę humoru. Z całą pewnością przekonają się o tym widzowie, którzy zasiądą przed telewizorami w ostatnią sobotę sierpnia. Z myślą o wszystkich miłośnikach naszego programu prowadzący przygotowali wyjątkową niespodziankę. W wyemitowanym u schyłku wakacji odcinku specjalnym będzie można zobaczyć ich w pełnym składzie, a na dodatek w zupełnie nowych rolach.

Wyjątkowe wydanie Dzień Dobry TVN

Nowy sezon Dzień Dobry TVN bez wątpienia dostarczy widzom szereg niepowtarzalnych emocji. Ciekawe cykle, rozmowy z inspirującymi gośćmi i codzienna dawka dobrej energii to obietnica, jaką niesie za sobą jesienna odsłona programu. Prowadzący dołożą wszelkich starań, by każdy spędzony w ich towarzystwie poranek obfitował w niespodzianki. Pierwsza przygotowana przez nich atrakcja została zaplanowana już na sobotę, 27 sierpnia.

U kresu wakacji prezenterzy Dzień Dobry TVN połączą siły i wspólnie poprowadzą specjalny odcinek programu. Widzowie będą mieli szansę podziwiać ich w nietypowych rolach. Znane i lubiane pary tym razem spróbują sprostać takim wyzwaniom, jak zapowiadanie pogody czy przygotowywanie wyszukanych potraw w kuchni.

- Nie pożałujecie, jeśli rozpoczniecie z nami weekend - zapewnił Damian Michałowski, a jego słowa natychmiast spotkały się z potwierdzeniem ze strony Pauliny Krupińskiej-Karpiel.

- My zawsze czekamy na te wspólne spotkania i zazwyczaj jest tak, że nawet na ramówce nie spotykamy się w komplecie. A jutro będziemy wszyscy - podkreśliła prowadząca program, zachęcając tym samym do oglądania nieszablonowego wydania Dzień Dobry TVN.

Pełna emocji jesień z Dzień Dobry TVN

W nowym sezonie Dzień Dobry TVN nie zabraknie nowych cykli, dzięki którym widzowie będą mieli szansę przenieść się w odległe zakątki świata. Podróżniczka Marzena Figiel-Strzała sprawdzi, co łączy i dzieli najmłodszych mieszkańców różnych krajów, a wszystko to w ramach inspirujących spotkań pod hasłem "Dzieci świata". Z kolei w "Dzień Dobry Ameryko" dziennikarka Irmina Somers odwiedzi Stany Zjednoczone po to, by porozmawiać ze swoimi rodakami o tym, jak ułożyli sobie życie za oceanem.

W jesiennej odsłonie programu znajdzie się również miejsce na dobrze znane widzom formaty. Finansowe porady pod szyldem "OszczędzaMY", stworzona z myślą o miłośnikach zwierząt "Opcja adopcja" czy podróże z Michałem Cessanisem to tylko niektóre z nich.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości