Gwiazdy

"Kuchenne rewolucje" wracają na antenę. Od kiedy będzie można oglądać nowe odcinki?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN
Magda Gessler

"Kuchenne rewolucje" to program, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością i sympatią widzów. Już niedługo stacja TVN rozpocznie emisję kolejnego sezonu. Magda Gessler po raz 25. wyruszy w Polskę, aby pomóc restauratorom i pokazać, jak należy prowadzić biznes. Jakie lokale odwiedzi tym razem? Od kiedy będzie można oglądać nowe odcinki?

"Kuchenne rewolucje". Jakie lokale odwiedzi Magda Gessler?

W 25. jubileuszowym sezonie "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler wybierze się m.in do Barlinka, Chorzowa oraz Puław. Po raz pierwszy w historii programu na kulinarnej mapie rewolucji znajdą się też Kępno, Kamionki i Zakręt. W tym ostatnim miejscu słynna restauratorka będzie się mierzyć z kuchnią gruzińską.

Zdrowa dieta

Jedzenie w biegu nam szkodzi
Jedzenie w biegu nam szkodziDzień Dobry TVN
wideo 2/3

W premierowym odcinku Magda Gessler odwiedzi Czechowice-Dziedzice. W tym przemysłowym regionie, o krok od ruchliwej drogi łączącej Tychy z Bielskiem-Białą, swój lokal otworzył Krystian. Postawił na kuchnię włoską, choć z mylącą nazwą "Irlandia". Lokal świeci pustkami i przynosi same straty. Z tego powodu Krystian nadal prowadzi swój biznes za granicą, by mieć z czego dokładać do restauracji w Polsce. Na co dzień lokalem zarządza jego narzeczona Klaudia i sama przyznaje, że nie najlepiej jej to wychodzi, a młody zespół zupełnie się jej nie słucha. Czy Magda Gessler zdoła rozwiązać wszystkie problemy, którymi borykają się właściciele restauracji? Odpowiedź na pytanie poznamy już niedługo.

"Kuchenne rewolucje". Gdzie będzie można obejrzeć?

Pierwszy odcinek 25. sezonu "Kuchennych rewolucji" zostanie wyemitowany już w 1 września o godzinie 21.35 na antenie stacji TVN. Program będzie można oglądać również na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości