Gwiazdy

"MasterChef" powraca. Rusza 11. edycja popularnego konkursu dla kucharzy amatorów

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
prasa.tvn.pl
"MasterChef"

Już niedługo na antenie TVN i w Playerze będziemy mogli oglądać 11. edycję uwielbianego przez widzów programu "MasterChef". Jakie wyzwania tym razem przygotowali jurorzy? Do walki o prestiżową statuetkę stanie 27 uzdolnionych kucharzy amatorów.

11. edycja programu "MasterChef"

Najpopularniejszy program kulinarny dla amatorów powraca na antenę. Przed nam już 11. edycja "MasterChefa". Jurorzy przygotowali dla uczestników wyzwania, które pozwolą im udowodnić, że ich talent w połączeniu z ciężką pracą jest godny statuetki nowego króla kuchni.

Przepisy Andrzeja Polana

Kulinarna podróż z Polanem
Kulinarna podróż z PolanemDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach sprawdzą, jak poradzą sobie m.in. z przygotowaniem dań z produktów na biwak, serc zwierzęcych, czy wykonaniem jak największej liczby potraw z użyciem makaronu, a to tylko trzy z wielu zadań sprawdzających umiejętności kucharzy amatorów.

MasterChef 2022 - kiedy premiera?

W walce o fartuch z imieniem zmierzy się 27 uczestników, których wybrano poprzez casting w sieci. Eliminacje odbędą się w dwóch turach i dwóch podobnych, jednak nie takich samych zadaniach. Czekać na nich będą także tajemnicze MysteryBoxy. Zadaniem grup będzie stworzenie kolorowych dań - jednej z białymi, a drugiej z czerwonymi produktami.

Komu uda się zdobyć zaszczytny fartuch? Zwycięzca programu otrzyma 100 tysięcy złotych, kontrakt na własną książkę kucharską oraz statuetkę nowego "MasterChefa".

Premiera 11. edycji programu odbędzie się już 4 września o godzinie 20:00 w TVN i na Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: prasa.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: prasa.tvn.pl

Pozostałe wiadomości