Gwiazdy

Piotr Kędzierski na premierze "Rodu Smoka". "Pochłaniam seriale"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Karolina Kalatzi
Rozmawiamy z Piotrem Kędzierskim o serialach
Rozmawiamy z Piotrem Kędzierskim o serialach Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/13

Za nami - długo wyczekiwany - premierowy pokaz serialu "Ród Smoka". W wydarzeniu wzięła udział cała plejada gwiazd, w tym m.in. Piotr Kędzierski, który w rozmowie z Karoliną Kalatzi, redaktorką dziendobry.tvn.pl, opowiedział, jakim jest typem widza. Czy czeka na wszystkie odcinki, by obejrzeć je naraz? A może dawkuje sobie przyjemność?

"Ród Smoka" od 22 sierpnia w HBO Max

Już od poniedziałku, 22 sierpnia na platformie HBO Max widzowie mogą zobaczyć serial "Ród Smoka". Jego akcja rozgrywa się 200 lat przed "Grą o tron" i opowiada fascynującą historię Targaryenów.

"Ród Smoka" to produkcja, na której premierę czekali nie tylko najwięksi fani "Gry o tron", lecz i miłośnicy nowości i serialomaniacy. Na specjalny pokaz w jednym z warszawskich kin przybyło wiele gwiazd, m.in. Ada Fijał, Sandra Kubicka czy Piotr Kędzierski.

Piotr Kędzierski o oglądaniu seriali

Kolejne odcinki pierwszego sezonu serialu "Ród Smoka" będą pojawiać się regularnie w poniedziałki o 20:10 na kanale HBO oraz o 3:00 na HBO MAX. Premierę 10. odcinka zaplanowano na 24 października. I tu pojawia się pytanie, czy dziennikarz Piotr Kędzierski woli poczekać do jesieni, by obejrzeć wszystkie części naraz czy jednak dawkuje sobie przyjemność?

- Bardzo lubię oglądać jednak jeden [odcinek - przyp. red.] po drugim. Jestem niecierpliwy. Niektóre seriale, które są prezentowane z tygodnia na tydzień doprowadzają mnie do szewskiej pasji. Premiery zwykle w poniedziałek, a już w niedzielę po mszy jestem gotowy, żeby zasiąść na kanapie i obejrzeć przygody - powiedział pół żartem, pół serio Piotr Kędzierski w rozmowie z Karoliną Kalatzi, redaktorką dziendobry.tvn.pl.

- Pochłaniam te seriale, uwielbiam. Są też takie bliżej naszego życia realnego niż zamków i smoków. Wtedy często posiłkuję się Wikipedią - zerkając drugim okiem - czy ta sytuacja rzeczywiście miała miejsce - dodał.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości