Gwiazdy

Agnieszka Chylińska ogłasza tytuł nowej płyty i rusza w trasę koncertową. "To spełnienie moich marzeń"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
Materiały prasowe
Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska przygotowuje się do premiery najnowszego albumu. Wokalista od lat udowadnia, że wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Nie inaczej będzie tym razem. Płycie towarzyszy zaplanowana trasa koncertowa.

Nowy album Agnieszki Chylińskiej

Pierwszym zwiastunem płyty jest singiel "Jest nas więcej", którego premiera telewizyjna odbędzie się na Festiwalu SOPOT Top of The TOP – 18 sierpnia 2022. "NEVER ENDING SORRY" to projekt nie tylko muzyczny, ale też filmowy. W teledysku do pierwszego singla obok artystki główną rolę gra wybitny aktor Adam Woronowicz. Projekt będzie rozwijał swoją fabułę w kolejnych obrazach filmowych.

W listopadzie rozpocznie się również pierwsza odsłona trasy koncertowej. Po poprzedniej wyprzedanej w całości trasie w wielkich halach, przyszedł czas na coś zupełnie innego. Utwory w nowych aranżacjach artystka zaprezentuje w zasiadanych salach koncertowych. Na nadchodzące koncerty Agnieszka zaprasza tymi słowami:

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

"NEVER ENDING SORRY"

- Czym dla mnie jest nowa trasa "NEVER ENDING SORRY"? To spełnienie moich marzeń - mówi wokalistka. Wiem, że może brzmi to ckliwie. Może powinnam użyć mocniejszych słów, bardziej dosadnych. Kiedy jednak marzysz o tym, by pracować z najlepszymi z najlepszych, kiedy chcesz płakać śpiewając swoje nowe piosenki, kiedy chcesz być jeszcze bliżej ludzi, którzy przyszli usłyszeć nowy materiał i to wszystko staje się możliwe... Cudownie jest wtedy czuć, że po prawie trzydziestu latach na scenie znowu jest się dzieciakiem, który zaczyna tak, jakby wcześniej nie było nic... Chcę zaprosić na tę trasę jak dawno niewidziany przyjaciel z szeroko otwartymi ramionami. Przyjaciel, który ma tyle do opowiedzenia, który nie może się doczekać tego spotkania. Po latach muzycznych eksperymentów wracam do siebie, wracam do Was wciąż ta sama, choć jak zawsze nigdy taka sama... – podkreśla Agnieszka Chylińska.

Agnieszka Chylińska - koncerty

Trasa koncertowa będzie miała różne odsłony. Pierwsza część przedstawia się następująco:

  • 6 listopada – Klub Wytwórnia w Łodzi,
  • 13 listopada – Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu,
  • 17 listopada – Sala Ziemi MTP w Poznaniu,
  • 24 listopada – Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu  
  • 2 grudnia – Centrum Kongresowe ICE w Krakowie

Sprzedaż biletów na wydarzenia startuje 19 sierpnia (piątek) o godz. 12.00.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: Maciej Drewniak / materiały prasowe

Pozostałe wiadomości