Newsy

"Milionerzy" wracają z nowym sezonem. Czy wkrótce poznamy kolejnego zwycięzcę?

Newsy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
TVN
Nowy sezon programu Milionerzy
Nowy sezon programu Milionerzy
wideo 2/5

Mamy wspaniałą wiadomość dla oglądających program "Milionerzy". Ulubiony teleturniej wielu Polaków powraca z nowym sezonem. Kiedy premierowy odcinek? Kto tym razem odważy się rozpocząć grę?

"Milionerzy" - jedyny taki teleturniej w Polsce

"Milionerzy" to teleturniej, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Zasady są niezwykle proste. Uczestnik musi odpowiedzieć poprawnie na dwanaście pytań. W trakcie gry może skorzystać z kół ratunkowych. Jednak gdy emocje biorą górę, pamięć i wiedza bywają zawodne. Wówczas pojawia się dylemat - ryzykować i walczyć do końca czy się wycofać i wrócić do domu z gwarantowaną kwotą? Prowadzący Hubert Urbański musi poznać ostateczną decyzję. Która z czterech zaproponowanych odpowiedzi jest tą poprawną?

"Milionerzy" - nowy sezon. Gdzie i kiedy oglądać?

Po wakacyjnej przerwie teleturniej "Milionerzy" powraca z nowym sezonem. Uczestnicy po raz kolejny zasiądą naprzeciwko Huberta Urbańskiego. Czy poradzą sobie ze stresem? Czy wkrótce poznamy kolejnego milionera? Nowe odcinki już od czwartku, 1 września o 20:55 na antenie TVN. Oglądaj też w Player.pl

Nowy sezon to nowi zawodnicy oraz nowe pytania. Sprawdzona formuła programu gwarantuje wielkie emocje, a chętnych do gry nie brakuje. W końcu kto nie chciałby zostać milionerem?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości