"Na Wspólnej". Czy Lew znajdzie sposób, aby uratować żonę?

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN
"Na Wspólnej". Co się wydarzy w odcinku 3475?

"Na Wspólnej" to jeden z najchętniej i najdłużej emitowanych seriali w polskiej telewizji. W premierowym - 3475 - odcinku Lew dowie się, że szwajcarska klinika nie podejmie się leczenia jego żony. Czy znajdzie wyjście z tej niełatwej sytuacji? Czy uda mu się znaleźć alternatywne rozwiązanie?

"Na Wspólnej". Co się wydarzy w odcinku 3475?

W 3475 odcinku serialu "Na Wspólnej" doktor Nalepa otrzyma odpowiedź ze szwajcarskiej kliniki. Tamtejsi lekarze nie chcą podjąć się leczenia jego żony Pauliny. Są zdania, że szans na powodzenie terapii. Lew postanawia ukryć ten fakt przed ukochaną.

Seriale

Serial z genialnym introwertykiem w roli głównej
Serial z genialnym introwertykiem w roli głównejDzień Dobry TVN
wideo 2/12

Beata zacznie podejrzewać, że Emil wcale nie chce ratować jej męża. Kobieta wyrzuci mu, że nie robi nić, aby Paweł został uniewinniony. Kobieta będzie przekonana, że to świadoma postawa, bo mężczyzna chce być bliżej jej i swojego dziecka. Larson będzie oburzony słowami Beaty.

Tymczasem Janek będzie świętował 18. urodziny z Bellą i przyjaciółmi. W czasie zabawy dziewczyna odkryje, że chłopak stara się o stypendium na angielskiej uczelni. Zdenerwowana Bella powie mu, że jeśli wyjedzie do Londynu i to ich związek się skończy. Nocą chłopcy przesadzą z alkoholem i dojdzie do wybryku. Co takiego się wydarzyło? Odpowiedź znajdziecie w najnowszym odcinku "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej". Gdzie można obejrzeć?

"Na Wspólnej" emitowany przez stację TVN od 2003 roku. Premierowe odcinki można oglądać codziennie - od poniedziałku do czwartku - o godzinie 20.15. Już w poniedziałek, 22 sierpnia, widzowie będą mogli obejrzeć 3475 odcinek produkcji. Warto dodać, że serial dostępny jest także na platformie Player.pl. Można tam także zobaczyć odcinki, które nie były jeszcze emitowane w telewizji.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości