Gwiazdy

"After" czy "Fucking Bornholm"? Oto najlepsze filmy na weekend w Playerze

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
"Inni ludzie" w Player.pl

Pogoda w weekend nie będzie nas rozpieszczać - zapowiadane są intensywne deszcze. To idealny moment, by sięgnąć po dobre kino. W ofercie Player.pl znajdziemy m.in. głośną trylogię "After", a także godny polecenia "Fucking Bornholm". Ponadto na platformie debiutuje film "Inni ludzie".

Maraton z "After" w Player.pl

"After" to poruszająca historia miłości Tessy i Hardina, którzy mimo napotykanych na drodze przeszkód nie potrafią bez siebie żyć. Filmowa seria powstała na podstawie bestsellerowych powieści autorstwa Anny Todd. W 2019 roku swoją premierę miała ekranizacja pierwszej części cyklu, zatytułowanej "Płomień pod moją skórą". Po wielkim sukcesie produkcji twórcy filmowi wzięli na warsztat kolejne tomy kultowej serii literackiej dla młodzieży. W ten sposób powstała trylogia, obok której trudno jest przejść obojętnie.

Tessa jest grzeczną, ambitną i poukładaną dziewczyną. Doskonale wie, co chce osiągnąć i jaką drogą pragnie podążać. Hardin to z kolei buntownik, który zdaje się nie przestrzegać w życiu żadnych zasad. Pozornie ta dwójka niewiele ma ze sobą wspólnego. Koleje losu sprawiają jednak, że główni bohaterowie serii "After" zakochują się w sobie bez pamięci.

Filmy dostępne są w serwisie VOD Player.pl.

"Fucking Bornholm" w Player.pl

W filmie reżyserii Anny Kazejak wystąpili Agnieszka Grochowska ("Sanktuarium zła", "Motyw", "Żeby nie było śladów"), Maciej Stuhr ("Szadź", "Wataha", "Pisarze. Serial na krótko"), Jaśmina Polak ("Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej") i Grzegorz Damięcki ("Po prostu przyjaźń").

"Fucking Bornholm" to historia dwóch par – małżeństwa z długim stażem i nowego związku z Tindera. Dzieci i majówkowy wyjazd na sielankowy kemping zwiastują dobrze spędzony czas. Co zatem może pójść nie tak? Bohaterowie przekonają się, że wszystko, a jeden incydent w szczególności, może uruchomić prawdziwą lawinę. Produkcja dotyka tematu tożsamości w czasach, gdzie znane nam do tej pory wzorce przestały mieć znaczenie. Kryzys w związku, problemy z komunikacją, zmęczenie oczekiwaniami innych. Brzmi znajomo, jak materiał na najlepsze memy i śmiech przez łzy? Bo tak właśnie jest.

Film dostępny jest w serwisie VOD Player.pl.

"Inni ludzie" już w Player.pl

Historia ludzi uwikłanych w miłosny trójkąt w czasach rozpadu więzi, dożywotnich kredytów, diet pudełkowych, taniego wina i nieustającego szumu mediów społecznościowych. Ludzi miotających się w labiryncie bulwarów i zaułków, pulsującego w rytmie rapu miasta Warszawy.

Bohaterom w codzienności towarzyszy uważnie ich obserwujący narrator. Na pierwszy rzut oka Kamil i Iwona nie mają ze sobą nic wspólnego. Iwona jest znudzoną i nieszczęśliwą żoną Maćka, żyjącą w luksusie na kredyt. Kamil ma 32 lata, seksowną dziewczynę Anecię, ale wciąż mieszka z matką na blokowisku, snując wizje kariery rapera i łapiąc przypadkowe fuchy. Relacja z Iwoną pozornie jest bez znaczenia, ale dzięki niej oboje zobaczą w innym świetle swoje życiowe wybory i ludzi wokół nich.

Film dostępny jest w serwisie VOD Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości