filmy na weekend

  filmy na weekend

  Jedni kochają ją za "Titanica", drudzy za "Rozważną i romantyczną", a jeszcze inni za podejście do życia. Kate Winslet obchodzi właśnie 46. urodziny. Jest pierwszą aktorką w historii, która w tym wieku zdobyła już siedem nominacji do Oscara. Co o niej wiemy?

  Tegoroczna Wielkanoc, niestety podobnie jak ostatnia, będzie inna od tych, które znamy. Ze względu na obostrzenia spowodowane trzecią falą pandemii koronawirusa nadal odradza się spotkania w większym gronie. Wielu wiernych nie uda się też do kościołów i zamiast wzięcia udziału w świątecznych mszach obejrzy transmisje w Internecie. W sieci można też znaleźć sporo filmów i programów, które umilą czas spędzany w domu. Sprawdź, co w święta czeka widzów na Player.pl.

  "Pycha" Lionela Baiera i "Modelka" Madsa Matthiesena - te filmy, zdaniem Andrzeja Sołtysika, koniecznie powinniście zobaczyć w najbliższy weekend. Sołtysik poleca jeszcze film "Starcie tytanów", który zostanie wyemitowany 15 maja w TVN Fabuła.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Andrzeja Sołtysika, który opowiedział o najnowszych premierach filmowych. W najbliższy weekend do kin przyciągnie nas magnetyczny reżyser Quentina Tarantino. Dlaczego warto zobaczyć jego najnowszy film? Andrzej przygotował również coś dla tych, którzy weekendowe wieczory spędzą w domu przed telewizorem.

  W kąciku filmowym Dzień Dobry TVN Andrzej Sołtysik. Na co powinniśmy udać się w najbliższy weekend do kina? Które filmy zwróciły szczególną uwagę dziennikarza? Andrzej przygotował też coś dla tych, którzy weekendowe wieczory planują spędzić w domu, na kanapie przed telewizorem.

  Filmoznawca Andrzej Sołtysik tradycyjnie już przed zbliżającym się weekendem polecił widzom Dzień Dobry TVN filmowe nowości. Czy warto wybrać się do kina na Marsjanina w reżyserii Ridleya Scotta i Wizytę M. Nighta Shyamalana? TVN Fabuła nie zapomina również o tych, którzy do kin udać się nie mogą - zobaczcie, co możecie obejrzeć w najbliższą niedzielę.

  W kąciku filmowym Dzień Dobry TVN gościliśmy Andrzeja Sołtysika. Jak umilić sobie pierwszy powakacyjny weekend? Dziennikarz poleca kilka kinowych nowości, między innymi film "Transporter. Nowa moc" i "Pieśń słonia". Co z kolei warto obejrzeć w telewizji?