filmy na weekend

  W ofercie debiutują też "Inni ludzie".

  Oto 8 wyjątkowych produkcji, które zachwycą widzów w każdym wieku.

  Ania Wendzikowska poleca filmy, które warto obejrzeć w weekend

  Jedni kochają ją za "Titanica", drudzy za "Rozważną i romantyczną", a jeszcze inni za podejście do życia. Kate Winslet obchodzi właśnie 46. urodziny. Jest pierwszą aktorką w historii, która w tym wieku zdobyła już siedem nominacji do Oscara. Co o niej wiemy?

  Anna Wendzikowska w piątkowym przeglądzie filmów opowiedziała o pozycjach rozprawiających na temat sensu życia. Dziennikarka przybliżyła takie pozycje jak m.in. "Drzewo życia", "Matrix" czy "Siedem lat w Tybecie".

  Widzowie je uwielbiali, dlatego warto do nich wrócić. Anna Wendzikowska w Dzień Dobry TVN poleciła na weekend filmy z różnych epok. Sprawdźcie, jakie propozycje przygotowała dziennikarka.

  Tegoroczna Wielkanoc, niestety podobnie jak ostatnia, będzie inna od tych, które znamy. Ze względu na obostrzenia spowodowane trzecią falą pandemii koronawirusa nadal odradza się spotkania w większym gronie. Wielu wiernych nie uda się też do kościołów i zamiast wzięcia udziału w świątecznych mszach obejrzy transmisje w Internecie. W sieci można też znaleźć sporo filmów i programów, które umilą czas spędzany w domu. Sprawdź, co w święta czeka widzów na Player.pl.

  Reese Witherspoon to jedna z najsympatyczniejszych i najbardziej uwielbianych aktorek Hollywood. Blond artystka ma na swoim koncie wiele ról zarówno filmowych, jak i serialowych. Sprawdźcie, które z nich są najlepsze.

  W piątkowy wieczór wielu z nas lubi relaksować się przed ekranem telewizora lub laptopa. Wówczas często pojawia się odwieczny dylemat, co wybrać: film czy program rozrywkowy? A gdyby tak połączyć te dwie rzeczy? Ania Wendzikowska właśnie to uczyniła. Omówiła produkcje, które pokazują telewizję od kuchni oraz niesamowitą siłę mediów i jej wpływ na społeczeństwo.

  Jak co tydzień mamy dla was propozycje filmów do obejrzenia na Playerze. Tym razem spojrzeliśmy na kino przez pryzmat kobiecej różnorodności. Udanego seansu!

  5 marca obchodzimy Dzień Teściowej. Kobiety te stały się nie tylko bohaterkami anegdot, ale i filmów. Przed wami zestawienie ekranowych mamusiek, które dla widzów Dzień Dobry TVN przygotowała Anna Wendzikowska.

  Nie masz planów na weekend? Spędź go z Playerem! Przedstawiamy wam propozycję filmów, seriali i wydarzeń sportowych na najbliższe dni. Jedno jest pewno – nudno nie będzie. Co warto obejrzeć?

  Już od soboty 7 listopada przez najbliższe tygodnie musimy zapomnieć o wizytach w kinach, teatrach czy muzeach. Anna Wendzikowska proponuje jednak inną alternatywę i to w towarzystwie dzieci. Okazuje się, że całe rodziny mogą się świetnie bawić... przy kreskówkach. Oto najlepsze propozycje o silnych kobietach.

  W życiu człowieka często następuje moment, w którym czuje, że potrzebuje zmian. Nie zawsze jednak ma na to odwagę i siłę. By zmotywować się do działania, warto obejrzeć inspirujący film. Anna Wendzikowska przygotowała listę produkcji, które pomogą nam odmienić codzienność i skłonią do przemyśleń.

  "Pycha" Lionela Baiera i "Modelka" Madsa Matthiesena - te filmy, zdaniem Andrzeja Sołtysika, koniecznie powinniście zobaczyć w najbliższy weekend. Sołtysik poleca jeszcze film "Starcie tytanów", który zostanie wyemitowany 15 maja w TVN Fabuła.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Andrzeja Sołtysika, który opowiedział o najnowszych premierach filmowych. W najbliższy weekend do kin przyciągnie nas magnetyczny reżyser Quentina Tarantino. Dlaczego warto zobaczyć jego najnowszy film? Andrzej przygotował również coś dla tych, którzy weekendowe wieczory spędzą w domu przed telewizorem.

  W kąciku filmowym Dzień Dobry TVN Andrzej Sołtysik. Na co powinniśmy udać się w najbliższy weekend do kina? Które filmy zwróciły szczególną uwagę dziennikarza? Andrzej przygotował też coś dla tych, którzy weekendowe wieczory planują spędzić w domu, na kanapie przed telewizorem.

  Filmoznawca Andrzej Sołtysik tradycyjnie już przed zbliżającym się weekendem polecił widzom Dzień Dobry TVN filmowe nowości. Czy warto wybrać się do kina na Marsjanina w reżyserii Ridleya Scotta i Wizytę M. Nighta Shyamalana? TVN Fabuła nie zapomina również o tych, którzy do kin udać się nie mogą - zobaczcie, co możecie obejrzeć w najbliższą niedzielę.

  W kąciku filmowym Dzień Dobry TVN gościliśmy Andrzeja Sołtysika. Jak umilić sobie pierwszy powakacyjny weekend? Dziennikarz poleca kilka kinowych nowości, między innymi film "Transporter. Nowa moc" i "Pieśń słonia". Co z kolei warto obejrzeć w telewizji?