Gwiazdy

Ewa Farna porwała publiczność w Sopocie. Występ miał dla niej szczególne znaczenie

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Ewa Farna

Drugiego dnia Top of the Top Sopot Festival na scenie rządziły taneczne rytmy. Publiczność, zarówno sopocką, jak i tę zgromadzoną przed telewizorem, porwała do tańca Ewa Farna, dla której występ w Operze Leśnej był szczególnym wydarzeniem.

Ewa Farna na Top of the Top Sopot Festival 2022

Drugi dzień Top of the Top Sopot Festival 2022 - poza rywalizacją o Bursztynowego Słowika - to przede wszystkim koncert #iDANCE, który rozpoczął się od on mocnego uderzenia, czyli występu Agnieszki Chylińskiej. Jednak w taneczny nastrój wprowadziła widzów Ewa Farna. To właśnie ona porwała sopocką publiczność, jak i widzów przed telewizorem, do tańca.

Sopot

Natasza Urbańska zaśpiewa w Sopocie
Natasza Urbańska zaśpiewa w SopocieDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Podczas swojego występu pochodząca z Czech wokalistka zaprezentowała swoje trzy wielkie i doskonale znane polskiej publiczności przeboje: "Na skróty", "Bumerang" oraz "Na ostrzu". Artystce na scenie towarzyszyła grupa tancerzy.

Ewa Farna o wyjątkowym występie w Sopocie

Tuż przed wejściem na scenę z Ewą Farną za kulisami festiwalu rozmawiał Damian Michałowski. Wokalistka w rozmowie z dziennikarzem wyznała, że obecność na scenie Opery Leśnej ma dla niej szczególne znacznie. Zdradziła, że to jej pierwszy występ w Polskiej telewizji od porodu. Artystka bowiem w marcu tego roku powitała na świecie swoje drugie dziecko.

Warto dodać, że w koncercie #iDANCE obok Ewy Farnej i wspomnianej już Agnieszki Chylińskiej zaprezentują się również Margaret, Cleo, Ralph Kaminski, Feel, Natalia Nykiel, Blue Café, Enej, Mirosław Kalisiewicz & Dekokt, Nocny Kochanek, Kombi i Storo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości