Tomasz Sianecki zaprasza na "COMEDY FEST". "Dołożymy wszelkich starań, żeby państwo nie żałowali"

Przegląd prasy Tomasza Sianeckiego
Źródło: Dzień Dobry TVN
Top of The Top Sopot Festival to nie tylko święto muzyki. Oprócz wspaniałych koncertów czwartego dnia na widzów czeka wieczór pełny humoru i śmiechu. Podczas "COMEDY FEST" zobaczymy gospodarzy programu "Szkło kontaktowe" oraz artystów, którzy przez ostatni 25 lat obecni byli na polskiej scenie kabaretowej.

Top Of The Top Sopot Festival - "COMEDY FEST"

Czwarty dzień Top Of The Top Sopot Festival upłynie w pełnej humoru atmosferze. Na 19 sierpnia zaplanowany jest wieczór komediowy "COMEDY FEST – Z CZEGO ŚMIALIŚMY SIĘ PRZEZ OSTATNICH 25 LAT". Czego możemy się spodziewać?

W pierwszej części widzowie spotkają się z gospodarzami i komentatorami programu "Szkło kontaktowe", który w tym roku obchodzi swój wyjątkowy jubileusz.

My dołożymy wszelkich starań, żeby państwo nie żałowali, że na nas przyszli. Nie mogę nic zdradzić. My nie jesteśmy kabaretem, jesteśmy poważnym programem publicystycznym. Później zapraszamy na Wieczór Mistrzów, który będzie po nas. My pokażemy to, co potrafimy najlepiej 
– powiedział Tomasz Sianecki. 

"COMEDY FEST" - Klub Mistrzów

Druga część wieczoru "COMEDY FEST" to "Klub Mistrzów", czyli występy artystów, którzy w różnorodny sposób zaznaczyli swoją obecność na polskiej scenie przez ostatnich 25 lat. Wśród nich: Andrzej Grabowski, Jerzy Kryszak, Marcin Daniec, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Pakosińska i Robert Motyka. Do tego grona dołączy 25-letni stand-uper Tomek Kołecki, rówieśnik stacji TVN, który zaprezentuje głos młodego pokolenia polskiej sceny komediowej.

Emisja "COMEDY FEST" na antenie TVN 31 sierpnia o godz. 21:35.

Posłuchaj zabawnych anegdot naszych gości w materiale wideo. Wszystkie odcinki Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN znajdziesz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News.

podziel się:

Pozostałe wiadomości