Tomasz Sianecki

  Top of The Top Sopot Festival to nie tylko święto muzyki. Oprócz wspaniałych koncertów czwartego dnia na widzów czeka wieczór pełny humoru i śmiechu.

  Zwieńczeniem Top of the Top Sopot Festival będzie Comedy Fest. W pierwszej części wieczoru zobaczymy jubileusz] programu "Szkło Kontaktowe".

  Dziennikarz pożegnał tatę podczas programu.

  Jak program wspominają jego współtwórcy?

  W niedzielę, 9 września na murawie stadionu przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie po raz kolejny spotkają się drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i TVN. - Myślę, że siłą naszej reprezentacji jest gra zespołowa - mówi kapitan drużyny TVN Grzegorz Kajdanowicz. Jak ocenia szanse drużyny TVN? Do czego zachęca Jerzy Owsiak, kapitan drużyny WOŚP? Na co zostaną przeznaczone pieniądze z Wielkiego Meczu? Co wstępuje w Tomasza Sianeckiego, gdy słyszy podczas meczu trybuny? Bądźcie razem z nami, bo jak mówi kapitan drużyny WOŚP, będzie się działo!

  W niedzielę, 9 września o godz. 17:00 na murawie stadionu przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie po raz kolejny spotkają się drużyny TVN i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ich czele staną: Grzegorz Kajdanowicz i Jerzy Owsiak. Imprezę poprowadzą Agnieszka Woźniak-Starak i Filip Chajzer. Na naszej kanapie w Dzień Dobry Wakacje zasiedli: kapitan drużyny WOŚP Jerzy Owsiak, trener tej drużyny Dariusz Dudek oraz przedstawiciele drużyny TVN: Tomasz Sianecki i Michał Mikołajczak. Jak zawodnicy przygotowują się do Wielkiego Meczu? Jaką taktykę ma kapitan drużyny WOŚP? Co dzieje się po meczu?

  "Szkło kontaktowe" to program satyryczno-publicystyczny emitowany na antenie telewizji TVN24. Teraz zespół magazynu stanął przed nowym wyzwaniem. "Szkło kontaktowe zostało przeniesione na deski jednego z warszawskich teatrów. Jaką formułę będzie miał spektakl "Szkła kontaktowego"? Czy podczas przedstawienia widzowie będą mogli się wypowiedzieć? O kulisach przedsięwzięcia opowiedzieli prowadzący i komentatorzy programu.

  Zmarł Grzegorz Miecugow, współtwórca i prezenter Faktów TVN, szef redakcji Szkła Kontaktowego TVN24. W Dzień Dobry Wakacje wspominaliśmy go wraz z Tomaszem Sianeckim i Arturem Andrusem: "Straciliśmy kolegę i to w takim najważniejszym znaczeniu tego słowa, że to facet, na którym można polegać, który wiadomo, że się ujmie jak trzeba, że stanie po mojej stronie".