Gwiazdy

Jak nowi prowadzący Dzień Dobry TVN przygotowują się do debiutu? "To sprawdza się na całym świecie"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Oto nasi nowi prowadzący!
Oto nasi nowi prowadzący!Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Już niedługo Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zadebiutują jako nowi prowadzący Dzień Dobry TVN. Co jest dla nich najważniejsze w przygotowaniach do tej roli? - Dziennikarstwo to przede wszystkim ciekawość świata - zdradza Krzysztof.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński to nowi prowadzący Dzień Dobry TVN. Prezenterka nie ukrywa, że bycie częścią redakcji programu było jednym z jej największych, zawodowych marzeń. Jak osiągnęła swój cel? - Każdego dnia zastanawiasz się, czy zrobiłeś coś, co przybliżyłoby cię do tego kroku. Zaczęłam mówić o tym głośno - wyjaśnia.

Nowe wyzwania cieszą także Krzysztofa. - Dziennikarstwo to jest przede wszystkim ciekawość świata - zaznacza. - To jest coś, co mnie cechuje od 20 lat. Zajmowałem się dziennikarstwem informacyjnym. Tamten etap mam za sobą, rozpoczynamy inny - dodaje.

Zmiany w Dzień Dobry TVN

Nowi prowadzący cały czas wdrażają się w system funkcjonowania redakcji. - Ogrom pracy, dokumentacje, którą dostajemy - na sukces tego programu pracuje sztab ludzi - zaznacza Małgorzata. A jak ocenia swoje własne kompetencje?

- Połączenie dziennikarki, dziewczyny, która zna show-biznes od podszewki z doświadczonym dziennikarzem (...) to się sprawdza na całym świecie - dodała prezenterka. Para podkreśla, że chce dać widzom radość i energię. Debiut Małgosi i Krzysztofa będziemy mogli zobaczyć już w poniedziałek, 29 sierpnia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik / East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości