Gwiazdy

Małgorzata Ohme świętuje 18-tkę syna. "Żadna była ze mnie matka, ale kochałam Cię zawsze"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Małgorzata Ohme z okazji 18. urodzin syna Jurka pokazała w sieci dwa jego zdjęcia. Fotki z rodzinnego albumu opatrzyła wzruszającym wpisem, w którym nawiązała do swojego młodego macierzyństwa. - Wzruszenie ściska mi gardło - przyznała prowadząca Dzień Dobry TVN. Jak będzie celebrować ten wyjątkowy dzień?

Małgorzata Ohme składa życzenia synowi

Małgorzata Ohme to psycholog, dziennikarka oraz prezenterka telewizyjna, która szerszej publiczności dała się poznać jako współprowadząca reality show "Big Brother". W 2019 roku dołączyła do obsady prowadzących Dzień Dobry TVN. Jesienią  2020 prowadziła emitowany na antenie TVN 7 program "Kto odmówi pannie młodej?". W życiu prywatnym spełnia się jako mama dwójki dzieci: Jerzego i Klary.

Syn prezenterki 28 października 2021 roku obchodzi 18-ste urodziny. Z tej okazji dumna mama opublikowała w sieci długi i wzruszający post. Wróciła wspomnieniami do wczesnego macierzyństwa i wyraziła swoje gorące uczucia.

Piszę z nadzieją, że nie zauważysz, ale jak nie napiszę, to pęknę. Wzruszenie ściska mi gardło i choć rzadko słów mi brak, to jestem pusta w słowach. Nie mam pojęcia, kiedy to minęło; 18 lat naszego życia razem, byłam młoda, głupia, żadna była ze mnie matka, ale kochałam Cię zawsze całym swoim sercem

Syn Małgorzaty Ohme skończył 18 lat

W dniu urodzin mama ostrzegła Jerzego przed dorosłym życiem i dała mu kilka praktycznych wskazówek. Poradziła, aby nigdy nie próbował udawać kogoś, kim nie jest oraz aby pielęgnował to, co ma. - Jurku, najukochańszy mój Synu, wkraczasz za chwilę w dorosłość, nie jest ona łatwa, poważna trochę, ale chwilami też całkiem zabawna. Proszę Cię, nigdy nie trać swojego poczucia humoru, ale bądź poważny, gdy trzeba być; nie udawaj idioty ani mądrzejszego niż jesteś, bo nie ma takiej potrzeby. Jesteś mądry, dobry i kochany. Jesteś wspaniałym chłopakiem. Życzę Ci pięknego dorosłego życia. Życzę Ci wszystkiego, czego mi zabrakło i czego miałam aż nadto. Życzę Ci prawdy i dobra wokół. Fajnych ludzi, zabawy, szalonych miłości - napisała Małgorzata.

Na koniec zapewniła syna, że jest z niego dumna i zawsze go wspierać, gdy będzie tego potrzebował. - Chcę, abyś wiedział, że jestem dumna z tego, kim jesteś, kim się stałeś. Jestem szczęśliwa, że spotkaliśmy się w tym samym życiu, że jestem Twoją matką, a Ty moim synem. Pamiętaj, że zawsze jestem gdzieś blisko, tuż na wyciągnięcie ręki. W innym pokoju, we śnie lub w modlitwie. Zawsze - podkreśliła.

Małgorzata Ohme świętuje urodziny syna

Zapytaliśmy nasza prowadzącą, jak uczci 18. urodziny Jurka. Zdradziła, że dziś gotuje zamówione przez niego potrawy, by rodzina wieczorem zasiadła do wspólnej kolacji.

- Oboje z Rafałem, tatą Jurka, jesteśmy tak samo obecni w jego życiu i mu kibicujemy. Dziś wszyscy siadamy do kolacji. Nie potrafię nawet opisać uczuć, gdy syn kończy 18 lat. Wzruszenie, poruszenie, niedowierzanie, duma, radość smutek wszystko. Na pewno będzie tort i ulubiona wiśniowa tarta – ujawniła.

Co jej syn zamierza robić w przyszłości? -Jurek jeszcze nie wie do końca, ale być może coś z dziennikarstwem albo filmem. W tym wieku plany zmieniają się co miesiąc, aczkolwiek on od długiego interesuje się filmem, aktorstwem, produkcją. Ja, matka z show-biznesu, wolałabym oczywiście jakiś mniej artystyczny zawód, ale to jego droga i jego wybór, wszystko będę wspierać. Mam to szczęście, że jest też moim przyjacielem – dodała Małgorzata Ohme.

Tylko nam pozwoliła na publikację prywatnego zdjęcia z synem. Redakcja dziendobry.tvn.pl życzy solenizantowi wszystkiego najlepszego!

Małgorzata Ohme z synem
Małgorzata Ohme z synemŹródło: Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme z synem

Zobacz wideo:

Małgorzata Ohme o zmianach: Są bardzo dobre i rozwojowe
Małgorzata Ohme o zmianach: Są bardzo dobre i rozwojowe

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości