Gwiazdy

"To wymaga niezłej logistyki". Joanna Kulig zdradza, jak łączy rolę mamy z pracą aktorki

Gwiazdy

Reporter:
Daria Pacańska
Joanna Kulig o planach muzycznych i synku

Joanna Kulig opowiedziała w rozmowie z redaktorką dziendobry.tvn.pl o swoich planach muzycznych. Aktorka zdradziła także, czy jej synek chce pójść w ślady mamy i czy ma zdolności artystyczne.

Joanna Kulig chciałaby nagrać płytę

Joanna Kulig chętnie bierze udział w projektach muzycznych. W ostatnim czasie pracowała z Szymonem Komasą nad utworem "Piosenka jest dobra na wszystko". Redaktorka serwisu dziendobry.tvn.pl, Daria Pacańska zapytała gwiazdę, czy planuje wydanie własnych piosenek.

- Kiedyś chciałabym zaplanować tylko bardzo trudno to pogodzić z rzeczami filmowymi, więc cieszę się, że Szymon zaprosił mnie gościnnie, bo kocham Kabaret Starszych Panów. Cieszę się, że gościnnie się udaje, ale żeby tak się stricte zaangażować w projekt muzyczny, to wymaga to wyczyszczenia kalendarza aktorskiego, a na razie tego nie mogę zrobić - wyznała Joanna Kulig.

Syn Joanny Kulig ma zdolności artystyczne

Joanna Kulig cieszy się, że mimo jej wielu filmowych zajętości pojawiają się również projekty muzyczne. Nie może im się w pełni poświęcić, nie tylko ze względu na zobowiązania aktorskie, ale także dlatego, że jest mamą niespełna 3-letniego Jana.

- Jestem jeszcze mamą, więc tutaj muszę jeszcze wszystko godzić z rolą mamy. Dlatego tak się staram bardzo ostrożnie z tymi nowymi pomysłami, bo i tak to, co już jest, jest już bardzo trudne do pogodzenia. Mi się udaje, ale wymaga niezłej logistyki - stwierdziła aktorka.

Artystka podkreśla, że jest wdzięczna rodzicom, którzy pomagają jej w opiece nad dzieckiem. - Wspierają nas bardzo i dzięki nim, to się wszystko jakoś udaje. Jaś jest otoczony miłością i to jest dla mnie bardzo ważne - wyznała Joanna Kulig.

Gwiazda pochodzi z rodziny o artystycznych korzeniach. Jej siostrą jest Justyna Schneider, która także jest aktorką, natomiast mężem Joanny Kulig i tatą Jasia jest reżyser i scenarzysta, Maciej Bochniak. Nie powinno więc nikogo dziwić, że chłopiec przejawia zdolności artystyczne.

- Lubi śpiewać, skakać, ale ważne, żeby był sobą, a to, co będzie w życiu robił, nie ma co za dużo planować. Ważne, żeby był sobą i cieszył się życiem - podkreśliła Kulig.

Zobacz także:

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości