Aleksandra Kwaśniewska oddała głos widzkom "Miasta Kobiet". Jakie tematy są dla nich ważne?

Aleksandra Kwaśniewska
Mateusz Grochocki/East News
W programie "Miasto Kobiet" nie ma tematów tabu. Prowadzące chcą rozmawiać ze swoimi gośćmi o sprawach, które ciekawią lub zastanawiają widzki. Aleksandra Kwaśniewska postanowiła zapytać swoje obserwatorki, co najbardziej je nurtuje. Padło wiele ciekawych propozycji.

Aleksandra Kwaśniewska w "Mieście Kobiet"

Przez blisko 11 lat uwielbiany przez widzów TVN Style program "Miasto Kobiet" poruszał wiele ważnych tematów i rozpoczął szeroką dyskusję o sprawach istotnych dla kobiet. Nic więc dziwnego, że format powrócił w nowej odsłonie po kilkuletniej przerwie. Jedną z prowadzących została Aleksandra Kwaśniewska, która bez wahania zgodziła się wziąć udział w talk-show. Kiedy myślała, że jej przygoda z telewizją zakończyła się na dobre, pojawiła propozycja nie do odrzucenia.

Bez wątpienia "Miasto Kobiet" jest formatem z misją, w którym nie ma tematów tabu. Panie chcą mówić i słuchać o macierzyństwie, przyjaźni, godzeniu życia rodzinnego z karierą zawodową, a także o obawach, troskach i marzeniach, które są nieodłącznymi elementami ich życia codziennego. Kwaśniewska postanowiła wyjść naprzeciw swoim widzkom i oddać im głos.

"Miasto Kobiet". Ważne tematy

Kwaśniewska na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie po nagraniu jednego z odcinków "Miasta Kobiet". W mocniejszym makijażu i z uśmiechem na twarzy prezentuje się naprawdę pięknie. Przy okazji zapytała obserwatorki, które oglądają talk-show, jakie kolejne tematy powinny zostać w nim poruszone.

- To ja po robocie uprzejmie przypominająca, że jeśli macie jakieś tam tematy, które chciałybyście, abyśmy poruszyły w "Mieście Kobiet" to wystarczy napisać o tym, używając hasztaga #dlamiastakobiet. I my to wtedy zobaczymy, i pomyślimy: "o, kurczę, ale super temat" i go zrobimy, a wy będziecie mogły sobie posłuchać, jak gadamy dokładnie o tym, o czym wy chcecie posłuchać. I świat będzie piękny - napisała Aleksandra.

W komentarzach odezwało się wiele pań z propozycjami tematów, które bardzo je nurtują. - Mój pomysł na program: dlaczego/po co teściowa musi się wtrącać do małżeństwa i jaki na w tym swój cel? - napisała jedna z internautek. Prowadząca "Miasta Kobiet" przyznała, że relacje z teściowymi to bardzo ciekawa kwestia do poruszenia.

- Adopcja, dlaczego to tak trudny i długi proces? Dojrzałe macierzyństwo - młode mamy w wieku 40 plus. Los dzieci z domów dziecka, po 18 roku życia (niektóre wciąż tam zostają, nie mając innych opcji). Pomoc w schroniskach dla zwierząt. Dlaczego leki na nowotwory nie są refundowane, podobnie, jak zabiegi? - zaproponowała kolejna obserwatorka. Kwaśniewskiej bardzo spodobały się zaproponowane tematy. Być może niedługo właśnie o nich usłyszymy na antenie TVN Style.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Jak się zmieniło "Miasto Kobiet"?

Jak się zmieniło „Miasto kobiet”?
Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor: Justyna Piąsta

podziel się:

Pozostałe wiadomości