Gwiazdy

Małgorzata Ohme pochwaliła się córką. "Dwie piękne petardy"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Małgorzata Ohme
Mateusz Grochocki/East News Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme stara się chronić swoją prywatność. Bardzo ostrożnie dobiera treści i rzadko pokazuje w mediach społecznościowych swoich najbliższych. Jednak tym razem prowadząca Dzień Dobry TVN zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcie córki. Czy są do siebie podobne?

Małgorzata Ohme odpoczywa we Francji

Małgorzata Ohme jest jedną z najbardziej lubianych polskich dziennikarek. Popularność i sympatię widzów zyskała dzięki poczuciu humoru oraz bezpośredniości. Obecnie prowadząca Dzień Dobry TVN odpoczywa we Francji. W podróż wybrała się z córką, Klarą.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Choć dziennikarka rzadko pokazuje w mediach społecznościowych wycinki ze swojego prywatnego życia, to tym razem zrobiła wyjątek. Zamieściła na Instagramie zdjęcia z wyprawy, do których pozuje razem ze swoją pociechą. Pod jednym z nich napisała: "to najważniejsza kobieta w moim życiu. To jedna z nielicznych prawd, której jestem pewna. Dawno planowałyśmy ukraść te chwile dla siebie we Francji. Wybaczcie nam te obrazki w tym trudnym czasie", natomiast drugi wpis oznaczyła jedynie hasztagiem "girlspower".

Małgorzata Ohme pokazała córkę

Fotografia bardzo spodobała się internautom. Wielu z nich chwaliło urodę obu Pań. Jeden z komentujących napisał: "Córka Gosiu jest bardzo ładna, a mama również". Ktoś inny dodał, że na zdjęciu można zobaczyć "dwie piękne petardy". A jak wam podoba się fotografia? Czy obie panie są do siebie podobne?

Małgorzata Ohme - życie prywatne

Gosia jest psycholożką, dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Do 2015 roku była związana z psychologiem Rafałem Ohme, z którym ma dwójkę dzieci: Jerzego i Klarę. Mimo rozstania byli małżonkowie utrzymują dobre relacje. - Chyba nigdy nie mieliśmy okresu konfliktu między sobą, bo od początku dla nas było najważniejsze, żeby dzieci jak najmniej dotknęła ta sytuacja - stwierdziła w jednym z wywiadów dla naszego serwisu, a następnie dodała: "Przez lata nasza relacja bardzo ewoluowała i dzisiaj śmiało mogę powiedzieć, że Rafał jest jedną z najważniejszych osób w naszym życiu, że jest moim przyjacielem, co się naprawdę bardzo rzadko zdarza i że naprawdę mogę na niego liczyć".

Obecnym partnerem Gosi Ohme jest Rafał Jakóbiak.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości