Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fanów wyjątkową kreacją. "Przenieśmy się w świat baśni"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska nie bez przyczyny uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej stylizacje niezmiennie budzą zachwyt krytyków modowych, ale nie pozostają też obojętne fanom. Tym razem aktorka postawiła na nieszablonową sukienkę maxi z kolorowym printem. - Śliczna kreacja - ocenili użytkownicy Instagrama.

Małgorzata Kożuchowska w oryginalnej kreacji

Małgorzata Kożuchowska nie stroni od modowych eksperymentów. Aktorka z godną podziwu starannością dobiera ubrania i dodatki, dzięki czemu zaliczana jest do grona najlepiej ubranych gwiazd rodzimego show-biznesu. Co więcej, jej wyczucie stylu od lat stanowi inspirację dla wielu kobiet.

Gwiazda chętnie prezentuje swoje stylizacje w mediach społecznościowych. Tym razem na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia upamiętniające pobyt w Wenecji. Uznana artystka stanęła przed obiektywem aparatu w przykuwającej uwagę kreacji z kolorowym printem.

- Przenieśmy się w świat baśni - napisała Małgorzata Kożuchowska pod fotografiami.

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fanów stylizacją

Gustowna stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej nie pozostała obojętna internautom. Świadczą o tym chociażby liczne komentarze, które pojawiły się pod postem. Fani w pełnych uznania słowach odnieśli się do kreacji, którą włożyła artystka.

- "Jak pięknie", "Suknia zjawiskowa i modelka piękna", "Cudna kiecka", "Śliczna kreacja", "Kolorowo i pięknie", "Klasa", "Zjawisko" - pisali użytkownicy Instagrama.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA WARSZAWA

Pozostałe wiadomości