kreacja

    kreacja

    Temat sukni ślubnych - wiadomo - zobowiązuje. Bo jeśli wypowiadamy się na temat najbardziej wyjątkowej ze wszystkich kreacji, to chcemy poczuć przedsmak tego szyku i elegancji. Wie o tym doskonale Sylwia Bomba, która w Dzień Dobry TVN zachwyciła wyborem swojej stylizacji. A jak oceniają ją fani?

    Wyobraźcie sobie, że jesteście zaproszeni na galę rozdania Oscarów. Wyjątkowa noc, miejsce i goście, dlatego i Ty musisz wyglądać wyjątkowo! Co założyłabyś/-łożyłbyś na siebie, gdybyś miał/-ła okazję wziąć udział w takim wydarzeniu? Czekamy na Wasze zdjęcia w oscarowych kreacjach! Pokażemy je w najbliższą sobotę w Dzień Dobry TVN.

    Czerwona suknia Kingi Rusin, w której pojawiła się na XVI Charytatywnym Balu Dziennikarzy wywołała zachwyt. Jak długo wybierała kreację na tę imprezę? Kingę zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Co łączy piosenkarkę Kasię Klich, pływaczkę Otylię Jędrzejczak, dziennikarza Dzień Dobry TVN Filipa Chajzera i pisarza Michała Witkowskiego? Wspólne posiłki. Zobaczcie, co się działo na planie specjalnego odcinka "Ugotowanych". A działo się wiele.