Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska i Agnieszka Woźniak-Starak w tej samej kreacji. "Padam ci do stóp piękna królowo"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Agnieszka Woźniak-Starak jak nikt zna się na modzie. Prowadzącej Dzień Dobry TVN nie brakuje stylu i lekkości w łączeniu ze sobą elementów stylizacji. Małgorzata Kożuchowska zaufała jej gustowi i zdecydowała się na sukienkę projektu dziennikarki. Panie zachwyciły fanów, prezentując swoje kreacje.

Agnieszka Woźniak-Starak - ikona stylu

Agnieszka Woźniak-Starak uchodzi za jedną z najlepiej ubranych gwiazd. Nasza prezenterka swoim stylem inspiruje miliony kobiet. Co ciekawe, zazwyczaj stawia na rozwiązania, które przypadają do gustu paniom w różnym wieku. Dziennikarka lubuje się w stylu boho, lata 70. i ubraniach z duchem rocka, które świetnie ze sobą zestawia.

Niedawno w ramach współpracy z polską marką Woźniak-Starak zaprojektowała kolekcję ubrań, zatytułowaną "Zocha". Świeżo upieczona projektantka przy okazji premiery projektów wyznała, że kolekcja jest jej szczególnie bliska, ponieważ odzwierciedla jej największe pasje.

Porady stylistki

Ubierz się jak gwiazda filmowa
Ubierz się jak gwiazda filmowaDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Małgorzata Kożuchowska w kreacji Agnieszki Woźniak-Starak

Wyczucie stylu i zabawy modą nie są także obce Małgorzacie Kożuchowskiej. Gwiazda niejednokrotnie dowiodła już, że czerwony dywan kocha ją z wzajemnością. Ilekroć pojawia się na "ściankach", kradnie show, zyskując uwagę fotoreporterów. Także w sieci aktorka chętnie prezentuje się w coraz to nowych odsłonach. Tym razem postawiła na kreację projektu prowadzącej Dzień Dobry TVN. Zresztą spójrzcie sami:

- To moja pierwsza rolka, ale uczę się od najlepszych - czytamy pod nagraniem.

Fani nie mogli oderwać wzroku od Małgorzaty Kożuchowskiej. Komentarzy z komplementami nie brakuje. Oto przykładowe wypowiedzi internautów: "Super taniec suknia i piosenka", "Sukienka petarda! A Małgosia jak zwykle, prawdziwa Dama", "O Pani, jak dobrze Ci dziś w tej sukience", "Padam ci do stóp piękna królowo".

Dodajmy, że ostatnio Agnieszka Woźniak-Starak w tej samej sukience prowadziła Dzień Dobry TVN. Trzeba przyznać, że obie panie zachwycają lekkością i gracją w wybranej przez siebie kreacji.

Agnieszka Woźniak-Starak Źródło: Justyna Rojek/East News

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek, Wojtek Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości