Wełniane sukienki na zimę. Jak je nosić?

Autor:
Daria
Pacańska
Wełniane sukienki na zimę
Wełniane sukienki na zimęDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Zima to idealny czas na noszenie wełnianych sukienek. Dla kobiet, które niechętnie noszą odzież z tego włókna Ewelina Rydzyńska przygotowała propozycje z domieszką innych tkanin lub zamienniki.

Jak wystylizować sukienkę z wełny?

Wełna nie tylko może "gryźć", ale wiele pań twierdzi, że wygląda w niej grubo. Takie złudzenie optyczne może wynikać z faktu, że wełna to masywne włókno. Ewelina Rydzyńska pokazała kilka stylizacji, wśród których kobiety znajdą tę, która przypadnie im do gustu.

- To jest sukienka oversize, taka sukienko-sweter. To jest kreacja, która robi pracę, można uzupełnić ją o mocniejsze dodatki i będzie wyglądała zupełnie inaczej. Fajnie będzie wyglądała z trampkami, a ja poszłam w taki dość oczywisty schemat stylizacyjny, ciężkie buty - powiedziała Rydzyńska o białej, długiej sukience na guziki.

Sukienka wełniana może być też wieczorową kreacją i mieć odsłonięte ramiona. Można również sukienkę typu tuba zestawić z męską kurtką, ciężkimi butami, czapką z daszkiem i plecakiem, wtedy uzyskamy bardzo oryginalny efekt.

"Styl na wagę złota"

Zosia Zochniak o zrównoważonej modzie
Zosia Zochniak o zrównoważonej modzieDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Sukienki bawełniane imitujące wełnę

Dla kobiet, które niechętnie noszą wełnę, Ewelina Rydzyńska przygotowała stylizację, przy której nie trzeba martwić się o brak komfortu noszenia.

- Mamy sukienkę wykonaną tak naprawdę z bawełnianego splotu, ma dodatkowo zakładany komin, ma fason oversize. Do tego zaproponowałam długie kozaki. Komin można zdjąć zupełnie i nosić go osobno w innych stylizacjach. Ten fason sukienki oprócz tego, że wygląda fajnie, jest zimowym fasonem, to gwarantuję, że "gryźć" nie będzie - podkreśliła stylistka.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości