Gwiazdy

"Mam talent!". Małgorzata Foremniak o roli jurorki: "Sztuką jest tak powiedzieć 'nie', żeby ktoś wyszedł zadowolony, że spróbował"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Wszyscy, którzy tęsknią za "Mam Talent!" mogą odetchnąć z ulgą. Wkrótce na antenę TVN powrócą nowe odcinki show. 13. edycja zapowiada się o tyle ciekawie, że w jury zasiądzie nie tylko nowy juror, ale także zmienił się skład prowadzących. Małgorzata Foremniak w rozmowie z dziennikarzem serwisu dziendobry.tvn.pl Oskarem Netkowskim opowiedziała o roli jurorki.

"Mam Talent!" powraca

Premiera programu "Mam Talent!" w TVN odbyła się 13 września 2008 roku. Jak dotąd wyemitowanych zostało 12 edycji, a każdą z nich prowadził duet: Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

W pierwszych trzech edycjach w jury zasiadali Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki. W kolejnych dwóch Wojewódzkiego zastąpił Robert Kozyra, a od 6. edycji jurorem był Agustin Egurrola. Wśród zwycięzców programu są m.in. Melkart Ball, Marcin Wyrostek i Magdalena Welc. Swoją karierę w "Mam Talent!" zaczynali także m.in. Kamil Bednarek, Sound’n’Grace oraz AudioFeels.

W najnowszej, 13. edycji w jury zasiądą Agnieszka Ch ylińska, Jan Kliment i Małgorzata Foremniak.

Małgorzata Foremniak o roli jurorki

Małgorzata Foremniak często nazywana jest "krainą łagodności". Okazuje się, że wbrew pozorom, jurorka nie ma skrupułów, by odmówić uczestnikom dalszego uczestnictwa w show.

- Nie przeżywam tego bardzo. Staram się oceniać zgodnie z sercem i z tym, co widzę, z tym, co słyszę. Nie jest sztuką powiedzieć komuś "nie", żeby komuś się zrobiło przykro. Sztuką jest powiedzieć "nie", żeby ktoś wyszedł uśmiechnięty i zadowolony, że spróbował - powiedziała.

Aktorka wspomniała także, kiedy pierwszy raz w życiu usłyszała od kogoś, że ma talent.

- Na pewnym występie w szkole w liceum, kiedy wystawiałam fragmenty ślubów panieńskich. Podszedł do mnie pan generał i powiedział: "obywatelko Foremniak, ma obywatelka talent i proszę coś w z tym w przyszłości zrobić" - zwierzyła się gwiazda.

Zobacz też:

Reporter: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości