Gwiazdy

Majka Jeżowska wyznała po latach, że tak naprawdę ma inne imię. Wyjaśniła, jaka historia się za tym kryje

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Majka Jeżowska zaskoczyła wszystkich swoim ostatnim wyznaniem. Okazuje się, że gwiazda nazywa się zupełnie inaczej niż od lat zwracają się do niej fani. Z biegiem lat przypisała sobie imię Majka, którym posługuje się do dzisiaj. W dokumentach artystki widnieje jednak coś zupełnie innego.

Majka Jeżowska - kariera artystyczna

Piosenki Majki Jeżowskiej należą do kanonu muzyki dziecięcej. Zna je każdy maluch w Polsce, ale nie tylko. Utwory wokalistki od lat łączą pokolenia. To dzięki nim zyskała sławę i od lat żyje w blasku reflektorów. Piosenkarka niejednokrotnie udowadniała już, że dobrze czuje się także w innych klimatach muzycznych.

Przykładem jest chociażby występ Majki Jeżowskiej na festiwalu Pol'and'Rock w 2019 r., który zgromadził ogromną publiczność i okazał się być wielkim sukcesem. Na pamiątkę tego wydarzenia organizatorzy stworzyli dwupłytowy zapis koncertu gwiazdy. Wydawnictwo nominowane było nawet do nagrody Fryderyki.

Majka Jeżowska - życie prywatne

Artystka przyszła na świat 25 maja 1960 roku. Gwiazda ma syna Wojciecha, którego urodziła, mając 20 lat. Dziś dorosły już mężczyzna realizuje się jako reżyser i producent reklam. Jego film "There is a city" odtworzono ponad pięć milionów razy w serwisie YouTube.

Majka Jeżowska dwukrotnie była zamężna, jednak jej związki nie przetrwały próby czasu. Na tę chwilę nie wiadomo, czy serce piosenkarki jest zajęte.

Majka Jeżowska - jak naprawdę ma na imię?

Gwiazda niechętnie wypowiada się w mediach na tematy z życia prywatnego. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i w niezwykły sposób wspomniała swoją babcię. Okazuje się, że to po niej odziedziczyła swoje imię. I wcale nie chodzi o dobrze znaną nam "Majkę"...

- Ja jestem Maria po babci. Przychodząc na cmentarz i widząc tę tabliczkę z napisem Maria Jeżowska, bardzo źle się z tym czułam. Niekomfortowo. Jestem Maria Marysia, ale nie czuję się Marysią. Właśnie to jest ten problem. Jestem i czuję się Majką - wyznała wokalistka w rozmowie z "Jastrząb Post".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Majka Jeżowska zostanie babcią. "Dopiero niedawno się dowiedziałam, że to będzie wnuczka"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości