Gwiazdy

Majka Jeżowska wyznała po latach, że tak naprawdę ma inne imię. Wyjaśniła, jaka historia się za tym kryje

Gwiazdy

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska zaskoczyła wszystkich swoim ostatnim wyznaniem. Okazuje się, że gwiazda nazywa się zupełnie inaczej niż od lat zwracają się do niej fani. Z biegiem lat przypisała sobie imię Majka, którym posługuje się do dzisiaj. W dokumentach artystki widnieje jednak coś zupełnie innego.

Majka Jeżowska - kariera artystyczna

Piosenki Majki Jeżowskiej należą do kanonu muzyki dziecięcej. Zna je każdy maluch w Polsce, ale nie tylko. Utwory wokalistki od lat łączą pokolenia. To dzięki nim zyskała sławę i od lat żyje w blasku reflektorów. Piosenkarka niejednokrotnie udowadniała już, że dobrze czuje się także w innych klimatach muzycznych.

Przykładem jest chociażby występ Majki Jeżowskiej na festiwalu Pol'and'Rock w 2019 r., który zgromadził ogromną publiczność i okazał się być wielkim sukcesem. Na pamiątkę tego wydarzenia organizatorzy stworzyli dwupłytowy zapis koncertu gwiazdy. Wydawnictwo nominowane było nawet do nagrody Fryderyki.

Majka Jeżowska - życie prywatne

Artystka przyszła na świat 25 maja 1960 roku. Gwiazda ma syna Wojciecha, którego urodziła, mając 20 lat. Dziś dorosły już mężczyzna realizuje się jako reżyser i producent reklam. Jego film "There is a city" odtworzono ponad pięć milionów razy w serwisie YouTube.

Majka Jeżowska dwukrotnie była zamężna, jednak jej związki nie przetrwały próby czasu. Na tę chwilę nie wiadomo, czy serce piosenkarki jest zajęte.

Majka Jeżowska - jak naprawdę ma na imię?

Gwiazda niechętnie wypowiada się w mediach na tematy z życia prywatnego. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i w niezwykły sposób wspomniała swoją babcię. Okazuje się, że to po niej odziedziczyła swoje imię. I wcale nie chodzi o dobrze znaną nam "Majkę"...

- Ja jestem Maria po babci. Przychodząc na cmentarz i widząc tę tabliczkę z napisem Maria Jeżowska, bardzo źle się z tym czułam. Niekomfortowo. Jestem Maria Marysia, ale nie czuję się Marysią. Właśnie to jest ten problem. Jestem i czuję się Majką - wyznała wokalistka w rozmowie z "Jastrząb Post".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Majka Jeżowska zostanie babcią. "Dopiero niedawno się dowiedziałam, że to będzie wnuczka"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości