Gwiazdy

Maja Hyży pozuje w odważnej sukni ślubnej. Opinie fanów są mocno podzielone: "Kreacja nietrafiona"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Maja Hyży

Maja Hyży znów zaskoczyła swoich fanów. W najnowszym poście na Instagramie projektant mody Robert Czerwik pochwalił się fotografią, na której widać, jak wokalistka pozuje w sukni ślubnej. Odważna kreacja wzbudziła wiele emocji wśród obserwatorów.

Maja Hyży pozuje w sukni ślubnej

Maja Hyży już w najbliższych miesiącach powita na świecie kolejną pociechę. Wokalistka wraz z narzeczonym Konradem Kozakiem przygotowują się do porodu. Do tej pory nie było wiadomo, kiedy para zdecyduje się na legalizację związku, jednak na najnowszych zdjęciach projektanta Roberta Czerwika, piosenkarka pozuje w sukni ślubnej.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

- Uwielbiam projektować suknie ślubne... to najczęściej ta jedyna... najważniejsza... w życiu kobiety... W sezon ślubno-komunijny wchodzimy z przytupem!!! Od lat powtarzam, że energia do nas wraca, Maja jest na to najlepszym przykładem - czytamy w opisie wspólnej fotografii.

Kreacja ślubna Mai Hyży

Jak się okazuje, współpraca pomiędzy wokalistką a projektantem układa się rewelacyjnie. - Od pierwszego spotkania rozumiemy się bez słów... Bardzo lubię jej odwagę i nasze wspólne modowe działania. W tym projekcie wygląda pięknie!!! Jedwabna tafta, trójwymiarowe hafty... I długi welon - dodaje Robert Czerwik.

Zdjęcie przedstawiające Maję Hyży w sukni ślubnej zaskoczyło obserwatorów. W komentarzach pojawiły się już zapytania, czy post sugeruje, że para przygotowuje się do ślubu. Fani skomentowali również sam projekt - ich opinie są podzielone. Nie zabrakło komplementów, jednak pojawiły się też negatywne wpisy dotyczące kreacji. - Piękna suknia - napisała jedna z obserwatorek. - Kreacja nietrafiona… Zabrakło klasy - stwierdził inny fan.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości