Gwiazdy

Symbol seksu i ikona lat 90. Carmen Electra kończy 50 lat

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/6
Dzień Dobry TVNCo nowego w show-biznesie?

Widzowie pokochali ją za role w kultowych produkcjach. Trudno wyobrazić sobie "Słoneczny patrol" bez Carmen Electry. Amerykańska aktorka i modelka właśnie kończy 50 lat. Taka okazja nie mogła umknąć uwadze Mateusza Hładkiego.

Urodziny Carmen Electry

Tara Leigh Patrick - tak brzmi prawdziwe imię Carmen Electry. W pamięci widzów zapisała się jako aktorka, jednak karierę w show biznesie rozpoczynała jako tancerka. Sławę przyniosła jej rola Lani McKenzie w serialu "Słoneczny patrol". Próbowała również swoich sił w muzyce, a jej debiutancki album wyprodukował nikt inny jak sam Prince.

Lekko wulgarny styl aktorki doskonale wpisywał się w trendy lat 90., choć przy dzisiejszych stylizacjach chociażby Rihanny, można śmiało uznać go za zachowawczy. Choć Carmen cieszyła się olbrzymią sympatią widzów, nigdy nie wkroczyła w świat ambitnych produkcji filmowych. Występowała m.in. w "Strasznym filmie" oraz licznych parodiach eksplorujących jej komediowy talent.

Carmen Electra w "Playboy'u"

Carmen Electra pojawiła się w okładkowej sesji najpopularniejszego na świecie magazynu dla panów w 1996 roku. Od tego momentu stała się ulubienicą Hugh Hefnera.

Uwielbiam "Playboya" - powiedziała w jednym z wywiadów. - Wspiera mnie od początku mojej kariery. Słyszałam, że jestem trzecia na liście gwiazd, które najczęściej pojawiały się na okładkach - po Pameli Anderson i Anne Nicole Smith. Jestem z tego niezwykle dumna - podkreśliła.

Jej prywatne życie nie należało do najłatwiejszych. W 1998 roku na raka mózgu zmarła jej mama, a dwa miesiące później na atak serca zmarła jej siostra Debbie. Gwiazda jest dwukrotnie rozwiedziona: była żoną koszykarza Dennisa Rodmana oraz gitarzysty Red Hot Chilli Peppers Dave'a Navarro.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Michael Tran / Stringer / Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości