Gwiazdy

Niezwykła metamorfoza Magdaleny Cieleckiej. Aktorka drastycznie skróciła włosy

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Kamil Piklikiewicz/East NewsMagdalena Cielecka

Magda Cielecka przebywa właśnie w Paryżu, gdzie gra w sztuce "Odyseja. Historia dla Hollywoodu", relaksuje się i odwiedza galerie sztuki. Najnowsze zdjęcie aktorki wykonane przez jej partnera zaskoczyło internautów. Bartek Gelner pokazał bowiem jej metamorfozę.

Związek Magdaleny Cieleckiej i Bartosza Gelnera

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner tworzą udany związek od 2019 roku. Para miała poznać się 9 lat temu na deskach Teatru Nowego. Początkowo łączyła ich zwykła znajomość, która z czasem przekształciła się jednak w coś więcej.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Oboje unikają skandali, a swoją relację budują z dala od blasku fleszy. Choć dzieli ich 16 lat, to wydaje się, że taka różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą.

- Mam pełną świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. (...) Nie wartościuję go przez pryzmat wieku, tylko dlatego, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieckiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne. Moje życie jest tu i teraz, takie. Jestem w nim na całość - wyznała Magdalena Cielecka w wywiadzie dla magazynu "Zwierciadło".

Magda Cielecka ścięła włosy

Od pewnego czasu para przebywa w malowniczym Paryżu. Aktorka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych ujęciami odwiedzanych miejsc czy oglądanych dzieł sztuki. Jej najnowsze zdjęcie zaskoczyło jednak internautów. W piątek 20 maja Magdalena Cielecka opublikowała bowiem fotografię wykonaną z jednej z francuskich kawiarni. Pozuje do niej w ciemnych okularach i czarnej kreacji w białe drobne kwiatki. Ale największą uwagę przykuwa jej fryzura, ponieważ odtwórczyni roli Chyłki ma krótkie włosy.

- Paryski styl #paryż #mood #odyseja #lacolline #kawa - podpisała na Instagramie zdjęcie wykonane przez Bartosza Gelnera.

Ta metamorfoza niezwykle przypadła internautom do gustu. W komentarzach czytamy: "Pięknie wyglądasz", "Przepiękna paryżanka z przepiękną nową fryzurą", "Odważnie! Na lato jak znalazł", "Elegancko", "Dzięki Pani świat jest piękniejszy" czy "Jestem pod dużym wrażeniem". Jedna obserwatorka napisała z kolei: "Myślałam, że to Krystyna Janda".

Jak Wam się podoba przemiana Magdaleny Cieleckiej?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości