Gwiazdy

Magda Steczkowska świętuje urodziny. Z tej okazji zamieściła w sieci nowy post. "Jestem szczęśliwa"

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Dzień Dobry TVNMagda Steczkowska

Magda Steczkowska chętnie dzieli się w sieci kadrami ze swojego życia. Ostatnio na jej Instagramie pojawił się wpis w którym podsumowuje swoje życiowe sukcesy. Okazja była nie byle jaka, piosenkarka właśnie kończy 46 lat. "Mam 3 cudowne córeczki, mężusia wspaniałego, pracę, którą kocham i cudownych ludzi wokół" – napisała gwiazda. 

Magda Steczkowska świętuje 46 urodziny

Magda Steczkowska to nie tylko spełniona wokalistka, ale także mama i żona. Gwiazda chętnie uchyla rąbka tajemnicy ze swojego codziennego życia. Dzięki temu jej fani mogą obserwować, jak spędza swój wolny czas. Z okazji 46 urodzin, piosenkarka zamieściła na Instagramie post w którym, jak przyznaje, jest bardzo szczęśliwa.

"Tak sobie siedzę i rozmyślam...46 lat mi właśnie stuknęło... Mam 3 cudowne córeczki, mężusia wspaniałego, pracę, którą kocham i cudownych ludzi wokół. Jestem szczęśliwa" – napisała gwiazda.

Magda Steczkowska obchodzi urodziny - fani składają życzenia 

Na profilu piosenkarki pojawiło się mnóstwo urodzinowych życzeń. Przy okazji, fani nie szczędzili jej komplementów. "Magdalenoooo to już dzisiaj 18-stka? Wszystkiego najpiękniejszego! Ależ Ty wyglądasz wspaniale kobieto", "Jeszcze więcej szczęścia ... Jest Pani cudowną istotą", "Zapomniała Pani napisać że jest Pani wspaniałym, radosnym człowiekiem. Samych serdeczności. Sto lat", "Wow. W ogóle Pani nie wyglada na 46, wszystkiego naj" – pisali internauci.

Pod postem piosenkarki pojawiły się także urodzinowe życzenia od jej męża, Piotra Królika, który napisał:

"Jak już pisałem u siebie wszystkiego najlepszego kochana żoneczko". Do życzeń przyłączyła się również Joanna Koroniewska: "Kochana piękna cudowności" – napisała aktorka.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Magda Steczkowska z mężem

Magda Steczkowska z mężem
Magda Steczkowska z mężem

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości